SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ANDROXEN (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 113941

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35524
przeczytalem 3 pierwsze strony i stwierdzam ze pimp fight a admini nic nie robia a jak ktos pisze ze go wszystko boli po szocie to niech kreatyne w******la



Zmieniony przez - Marcinx66 w dniu 2011-06-08 01:52:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 583 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26775
Stary to faktycznie jestem, pewnie dziadek przy większości Forumowiczów. Nie mam żadnego interesu, żeby zachęcać do androxenu, tylko napisałem, co ja osobiście czuję po użyciu 10 tygodniowym. Na Forum faktycznie od niedawna zarejestrowany, ale czytam od paru lat, szczególnie dział doping Niestety, to w naszej sytuacji jedyne źródło informacji w temacie czy dany środek działa, czy nie, legit, czy wy***ka. I dlatego w końcu się zarejestrowałem, zeby też cos napisać. W tej chwili interesuje mnie ten temat, bo sam używam jednego produktu tej akyrat marki. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 627
No masz racje chłopak zarzuc sobie kreatyne

Pieniek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 304
siema zdaje kolejne relacie... byłem w 3 tyg ale podniosłem sobie dwake w pompke nabiłem 1g decy 1g tescia enane to było z tej firmy androxen i 100mg testolica w sumie 6ml. no i dupe urwało na drugi dzien cały pośladek kamień, odrazu do lekarza poszłem dał mi antybiotyk brałem dwa dni było jeszcze gorzej, poszłem znów dostałem skierowanie do szpitala.a tam ała, dupe cieli ****a jaki bul cieli na żywća,a ile krwi i ropy po kolana ulany byłem... i jak narazie koniec mojej przytgody z tą firmą kuruje się jak narazie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 382 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3784
lajtowo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 627
Tego enana i dece biłeś z extreme line?

Pieniek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 382 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3784
na logike widac ze extreme line, 2ml deki +2ml testa +2ml testolica =6ml.(normalnego stezenia by wyszlo z 10ml).
Jak dla mnie głupota bic undera w takich stezeniach w jedno miejsce, ale co kto lubi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
6ml w jedno miejsce? jesli tak to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mix boli co dopiero te kosmiczne starzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 583 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26775
To lipa z tym cięciem poślada Każdy lek oleisty do wstrzykiwań, nawet antybiotyk może wywołać podobną reakcję/odczyn zapalny. Mięsień, w który wtłoczono olej grubieje (tworzy się wyczuwalna grudka), dalej podnosi się temperatura, czujemy ból i opuchliznę, a okolica robi się czerwona. To trzy objawy zapalenia w patologii. Jeśli nawet po wstrzyknięciu małej ilości, jakiegokolwiek środka, czujemy nie dyskomfort, ale coraz większy ból, to źle. Jedynym wyjściem jest natychmiastowe leczenie antybiotykiem działającym na tkanki miękkie, jak Dalacin albo Cipronex, okłady z altacetu w żelu i przykładanie lodu/czegoś zamrożonego. Jeśli antybiotyk weźmiemy za późno, albo wstrzyknęliśmy za dużą dawkę/ilość w ml środka, to kaplica. Wtedy chirurg nacina kieszeń ropną, łyżeczkuje ropień, a często w ranie pozostawia tzwn. sączek. To już ostra zabawa. Także współczucie. Ja przerabiałem wersję na szczęście z antybiotykiem bez chirurga. Po strzale w udo. Nie było miło, także współczucie. Im wyższe stężenie, tym gorzej dla mięśnia, w który poszedł strzał. Extreme line bym nie ryzykował w ogóle.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

której firmy tren teraz dobrze stoi

Następny temat

ATD ?

WHEY premium