SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ANABOLIC CREA od Burneiki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Wiek 3 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1138
Witam, czy ktoś z was stosował ten produkt i może podzielić się opiniami?
1

WSTAŃ I WALCZ!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
Zwykły mix kreatynowy. Standardowo przerost formy nad treścią, kup pojedyńczą formę kreatyny do tego aminokwasy i wyjdzie korzystniej cenowo, a efekt ten sam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Po prostu drogi mix kreatynowy. Efekt będzie pewnie porównywalny do zwykłego mono tańszego z 5 razy.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
taniej mzona takiego stacka kupić, np z olimpa xplode.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Stacki kreatynowe są to suplementy, które oparte są o mieszankę różnych form kreatyny, zazwyczaj z dodatkiem substancji, które mają na celu usprawnić i spotęgować jej działanie. Oznacza to, że w produkcie zazwyczaj znajdziemy takie formy jak: monohydrat, jabłczan, chlorowodorek, chelat magnezowy czy też orotan kreatyny. Co więcej, suplement posiada takie dodatki jak: beta-alanina, arginina, aminokwasy BCAA, które mają za zadanie podnieść wartość biologiczną suplementu, jak i nasilić działania kreatyny, poprzez wykazywanie funkcji synergistycznych.

Zerknij na ranking, co jest zdecydowanie na TOPie
Polecamy również: Stacki kreatynowe ranking - najlepszy stack kreatynowy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Również nie widzę specjalnego sensu w wydawaniu pieniędzy na produkt, który w składzie na to samo, co wiele innych, tańszych. Nie ma w nim nic magicznego, czego nie ma np. w stackach kreatynowych firmy Olimp, Trec, Allnutrition, czy jakiekolwiek innej. Poza tym, kreatyna, to kreatyna, więc wydanie 100 złotych na fosforan kreatyny nie wpłynie lepiej na wyniki kształtowania sylwetki, niż najtańszy monohydrat, który kosztuje około 25 złotych za 500 gramów. Że stacków polecam np. coś takiego:

https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Crea_DX3-opis36006.html

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Wiek 3 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1138
Dzięki za odpowiedzi, ale bardziej mi chodziło o opinie kogoś kto ten produkt testował. Może jest tu ktoś taki kto stosował?

WSTAŃ I WALCZ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Ale czego oczekujesz po takiej opinii? Przecież ona będzie zupełnie niemiarodajna. Jedna z osób testujących napisze, że nie miała żadnych efektów. Inna, że super przyrosty siły i masy mięśniowej. Co z tego wyciągniesz za wnioski? Sugeruję wyciągnąć je już teraz. To jakie będą efekty, zależne jest nie od kreatyny, a od diety i treningu siłowego. Zgłębiając się w temat od ilości kalorii, składników odżywczych, jakości ich źródeł, techniki wykonywanych ćwiczeń i regeneracji.

Jedyne co można uzyskać od osób stosujących to rozpuszczalność i smak.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Wiek 3 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1138
Domer wyżej poleciłeś mi stack kreatynowy. Czyli czytając twoja ostatnia wypowiedzi wnioskuje ze poleciłeś mi ja ze względu na smak i rozpuszczalność? Po to założyłem ten temat żeby się dowiedzieć czy ktoś ten produkt stosował bo nigdzie nie mogę znaleźć opinii tej kteatyny.

WSTAŃ I WALCZ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Poleciłem Tobie stacji kreatynowy dobry pod względem cena do jakości, ponieważ piszemy tutaj o stackach i sensie kupowania dużo droższych od tańszych. Sam osobiście stosuję najtańszy monohydrat kreatyny i taki też produkt zdecydowanie polecam wybierając spośród wszystkich rodzajów kreatyn.


https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_Creatine-opis36148.html

Nadal nie wiem jakiej opinii oczekujesz. Wydaje mi się, że nie rozumiesz o czym pisałem wcześniej. Pozostawię Cię jednak z tą wiedzą. Wraz z doświadczeniem być może dojdziesz do tego samemu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
domer
Poleciłem Tobie stacji kreatynowy dobry pod względem cena do jakości, ponieważ piszemy tutaj o stackach i sensie kupowania dużo droższych od tańszych. Sam osobiście stosuję najtańszy monohydrat kreatyny i taki też produkt zdecydowanie polecam wybierając spośród wszystkich rodzajów kreatyn.


https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_Creatine-opis36148.html

Nadal nie wiem jakiej opinii oczekujesz. Wydaje mi się, że nie rozumiesz o czym pisałem wcześniej. Pozostawię Cię jednak z tą wiedzą. Wraz z doświadczeniem być może dojdziesz do tego samemu.


Potwierdzam to co pisze Domer. Krótko mówiąc "świeżaki" będą szukać super produktu mającego dać efekt wow. Ci, którzy siedzą w temacie dłużej wiedzą, że nie ma nic co działa lepiej niż zwykłe mono- ot taka wiedza tajemna.
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Beta alanina

Następny temat

WPC + beta alanina + kreatyna

WHEY premium