SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aminostar - Kre-AlkalynR

temat działu:

Aminostar

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17339

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19959




AMINOSTAR Kre-Alkalyn 120 kap.

Kreatyna to najlepiej przebadana legalna substancja o działaniu anabolicznym. Jest związkiem pochodzenia naturalnego, wystepującym w niewielkich ilościach w pokarmie oraz syntetyzowana w organizmie z glicyny i argininy.

Innowacyjny preparat kreatynowy, który w odróżnieniu od klasycznej kreatyny posiada pH przekraczające 12, co zdaniem producenta pozwala na uniknięcie niepożądanych skutków ubocznych, tj. skurcze i mdłości, nadmierne obciążenie nerek. Specjalna formuła buforowanej kreatyny gwarantuje że nie ulegnie ona przemianie w kreatyninę, co jest wielce prawdopodobne w przypadku kreatyn o pH poniżej 7 (taką wartość posiadają typowe preparaty kreatynowe). Kreatynina musi zostać usunięta z organizmu, gdyż jej nadmiar może prowadzić do nieodwracalnych, szkodliwych zmian.

Kre-Alkalyn to wyjątkowo stabilna forma kreatyny, umożliwiająca maksymalne wykorzystanie jej właściwości: powoduje znaczny przyrost mięśni, wzrost siły i wytrzymałości. Nie wymaga cyklicznego przyjmowania tzw. cykli keratynowych z fazami ładowania - pierwsze efekt widoczne są już po pierwszej dawce. Dla osiągnięcia maksymalnych efektów wystarcza dawka dzienna 3 - 7g

Zalecany sposób dawkowania:
Podstawowa dawka dzienna wynosi 3 do 8 kapsułek. Dawkę można rozdzielić na 1 do 3 kapsułek rano na czczo oraz 3 do 5 kapsułek na około 60 min. przed treningiem lub po treningu

Skład: 100 % Kre-Alkalyn, celuloza mikrokrystaliczna, stearat magnezu, kapsułka żelatynowa.

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-01 16:43:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1264 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37668
Może mój komentarz sie komuś przyda...
Kre alkalyn aminostaru jest naprawde dobry..., nie mam porównania do wszystkich firm produkujących ka, ale tylko do olimpu, ładując ponad 6g olimpowskiego w dni trenningowe i i 2.5 w nie trenningowe, nie uswiadczyłem takich przyrostów siły, poprawienia "pompy" jak na 3g aminostary w trenningowe i 2.25 w nietrennigowe, naprawde polecam ten alkalyn, dodatkowo za wsumie nie duzoe pieniadzedostajemy 2 opakowania (promocja sfd)
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2005
moim zdaniem najlepszy kre alkalyn na rynku ze wzgledu na to ze wszystkie 750mg maja identyczny sklad a aminostar jest 2 razy tanszy niz reszta (w promocji)

Pozdrawiam,

Adam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1124
A jak z efektami?
Nie rozni sie od drozszych KA??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2005
tak naprawde to efekty takie same jesli zachowany jest patentowy sklad
olimp mogl zawalic bo zmienil ilosc w kapsulce
dla ciekawostki dodam ze dokladnie taki sam kre alkalyn z aminostara jaki mozna kupic u nas jest tez w sprzedazy na wyspach tylko w troche innej cenie.... 35 funtow czyli jakos 50 euro za paczke czyli piec razy drozej hahah

Pozdrawiam,

Adam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brałem i musze stwierdzić,że ładnie daje,cena dobra. chociaż cykl trwał 3 tygodnie bo potem zachorowałem to conajmniej 1 cm poszedł w łapie do przodu i sila znacznie wzrosłą ,oczywiscie przy dobrej diecie i treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1863
Super!! (+4kg)110kg po cyklu 8 tygodniowym (dawkowałem zgodnie z zaleceniami producenta)

maybe I'm not very smart but I can lift heavy things

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
Kre Alkalyn dała porównywalnie tyle samo siły co na innych kreatynach. Spodziewałem sie czegos wiecej, ale nie było źle, dawkowałem 6kaps dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1857
Kupiłem dwa opakowania jedno łączyłem z TCM olimpu czyli 5 kaps na 5 kapsów. Efektów nie czułem, tzn. pompy nie było, ale siła poszła.
Moje zadowolenie po tamtym okresie było umiarkowane. Niedawno otworzyłem nowe opakowanie i zacząłem brać 10 kapsów. Trening bez porównania lepszy: duże pokłady energii, mięśnie szybko się pompują, ale to co mi się najbardziej podoba to fakt, że (szczególne przy złożonych partiach np. plecy, barki, nogi) mięśnie są napięte co pozytywnie wpływa na dalszy trening w moim wypadku. Waga też wyraźnie skoczyła w górę. Dlatego jestem bardzo zadowolony z produktu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest poprawa , biorę ponad tydzień
dni treningowe - 3 rano , 3 przed treningiem ( 60 minut)
dni nietreningowe - 2 rano , 2 przed objadem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 305
Bardzo dobry środek - tani, cykl mial 6 tygodni z czego 4 ostatnie tygodnie bralem wlasnie ten krealkalyn wczesniej bralem z olimpa (zostalo mi po poprzednim cyklu) dodam ze stosowalem je zgodnie z zaleceniami producenta do tego bralem hmb Hiteca (tani ale dzialal)na noc bialko syntraxa matrix i monster masa pvl po treningu
Bardzo dobra pompa na treningu
Wzrost sily maxa nie wyciskalem ale o 5 kg na serie wiecej
miesnie dobrze sie uwypuklily takze bylo widac roznice po cyklu
specjalnej roznicy miedzy olimpem a aminostarem nie czulem ale poprzedni cykl bralem krealkalyn olimpa i nie bylem az tak zadowolony
Produkt godny polecenia

praca organiczna...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminostar - IonStar Sport Sirup liquid

Następny temat

Aminostar - L-Carnitine 25000 + Chromium liquid

WHEY premium