SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ALC - temat inaczej

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Tak, jak najbardziej jest to prawidłowo !

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Darku znakomicie, że walnąłeś tego posta! Mi się nie bardzo chciało. Chyba 4 mies. temu napisałem strasznie długi artykul o ALC (chyba 26 tys. znaków), gdzie poruszałem wszystkie te aspekty. I wiesz co, przyszły tony korespondencji, ale nie było ani jednego pytania innego, jak o wpływ ALC na testosteron. Wtedy puściłem drugi artykuł, pt. "Ektopowy testosteron", gdzie wyjaśniłem szczegółowo wpływ ALC na testosteron. Potem nie wracałem już do ALC, w innym kontekście, bo myślalem, że tak na prawdę nikogo to nie zajmuje, a ja wykonałem "kawał dobrej, nikomu niepotrzebnej roboty".
Jak widać, kolegów z forum to interesuje. Daro - chwała Ci...!!!

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3978
I WSZYSTKO JASNE!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
moze nie powinienem tego pisac ,ale mi ALC bardzo pomaga w ten wlasnie sposob , ktory opisal Darek , nie obchodzi mnie zaden wplyw na teścia , ma dzialac tak jak dziala , i oto chodzi , alc pomaga mi w dyscyplinie sportowej - najbardziej zapracowany dystrybutor odzywek -heheheheh....zajadam go nagminnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Własnie, podstawowym wskazaniem do stosowania ALC, poza sportem, jest poprawa koncentracji. Stąd ten mózg na etykiecie.
Bim, tchnąłeś we mnie ducha. To już 2-gi głos, nie wołający o testosteron! Zobaczymy ile ich jeszcze będzie. Przekonamy się, czy biedny Daro, tak, jak ja kiedyś, nie napracował się bez sensu...?

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 719 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9059
Mogę spać krócej i być wyspanym. Ale oprócz ALC biorę jeszcze Tyrozynę więc trudno powiedzieć który wpływ jest bardziej istotny. (moje dawkowanie ALC jak kilka postów wyżej, Tyrozyna HiTec 3 kapsy rano)

Bambo2

Bambo2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
ALC z tyrozyną może dawać "ostrego kopa". Ostatnią dawkę bierz wtedy przed godz. 16-tą, bo możesz mieć kłopoty z zasypianiem.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25846
ja tez chce wziasc ALC a zalezy mi glownie na poprawieniu koncentracji ..itd{mam prze#%*!& sesje od kwietnia








....POZDRAWIAM....Q z kRk

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Bardzo dobry wybór - ułatwia uczenie się i zapamiętywanie. Zacznij już, jakieś 3 tyg przed sesją!

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
ALC w tym przypadku to idealna sprawa. Zwiększa wyraźnie koncentrację i poprawia pamięć, szczególnie krótkoterminową oraz usprawnia wysyłanie sygnałów z hipokampa do kory mózgowej co utrwala także zapamiętywanie informacji na dłużej

szukala
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

olimpijczycy ;)

Następny temat

trzeba miec zdrowie zeby isc do lekarza...%-)

WHEY premium