SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ACT? i co dalej

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 114
Witam forumowiczów!
Po paro letniej przerwie(w pogoni za kasą).
Znowu wróciłem odmieniony nieco.
Pare lat temu próbowałem ne tym forum z waszą pomocą dokładnie pomocą qazara pozbyć sie otyłośći byłem na ckd i to skutecznie chodziłem na siłke z programem treningowym qazara był dla mnie ciut za ciężki tym bardziej że dopiero zaczołem przygode z siłką , wyniki były zadawalające około 1-1,2kg na tydzień,ale wiecie w pogoni za kasą wyjechałem .Wróciłem dwa miechy temu i zaczołem powoli uczęszczać na siłke +dieta ,ale stwierdzam że nie za bardzo misię podobają plany trningowe od instruktorów bo jest dwóch i jeden preferuje cięzki trening siłowy +aeroby drugi llekki siłowy główne grupy miesńiowe+aeroby.
O co mi chodzi poczytałem sobie troche o tym treningu ACT i powiem że mi się podoba złożenie tego trningu.
O co mi chodzi a więc To Ja
wzrost 181
waga 124kg
wiek 41 lat
Potrzebny mi jest np.plan treningowy ACT na około 90min treningu siłowego z areobami 3X w tygodniu główne założenie to .rzeźbić sylwetke ale nie robić masy mięśniowej i topić fat
jestem gotowy na każde wyzwanie za wszelką pomoc dziękuje z góry prosze o plan lub coś w stylu np.
Poniedzałek
klata i możesz robić o to:
-.............
-............
-...........
biceps i możesz robić o to
-..............
-.............
-...........itp........
Dlaczego żeby nie robić źłe na początku żeby skutecznie walczyć z fatem i być konsekwentnym żebym sobie nie zrobił krżywdy.
wszyskiem dziekuje ża odpowiedzi w stylu
masz to szukaj ,albo to bym zrobił tak i tu dajecie linka nie takie odpowedzi mnie ine interesują oczekuje fachowej rady i pomocy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Jest wiele gotowych treningo ACT na forum. Poszukaj tylko. Bo co my ci mamy znalezc i przekopiowac? Po co jak sammozesz to zrobic

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 114
Racja tylko że kopałem już dużo wczesniej i nie znalazłem nic dla siebie,ale nie ma problemu coś zaradze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
To uluz sam ACT jesli nie chcesz gotowego

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jeżeli jest ci ciężk0o to możesz to ACT podzielić nawet jakby na dwie, trzy części- zaczynasz od ćwiczeń izolowanych i raczej na maszynach, potem do coraz cięższych z coraz wiekszym użyciem wolnych ciężarów, aż w trzecim jakby etapie na przeważających wolnych ciężarach.
np. przez miesiąc możesz;
wyciskać na maszynie/atlasie/ leżąc
ściągać drążek wyciągu pionowego do klatki
unosic tułów na ławeczce rzymskiej- /na dół pleców/,
prostować uda na maszynie
uginac uda na maszynie,
wyciskać na maszynie z przodu- na barki
uginać ramiona na maszynie- modlitewnik
prostować ramiona na wyciągu górnym
robić wspięcia siedząc na maszynie/przyrządzie/
no i brzuch- albo na początku albo na końcu każdej takiej multiserii;
spięcia leżąc;
unoszenie nóg w podporze;
skręty siedząc lub stojąc jeżeli masz specjalny przyrząd.

po miesiącu zmienisz na nieco cięższy.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-06-21 21:09:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 114
Dzieki za rade dokładnie coś takiego robie na maszynach tylko problem jest tej natury że czasami łapie się że robie np.te same grupy mieśniowy za koleją tzn w pon. i potem w środe a chce to troche uporządkować i nadać mojemu trningowi sens ,wiem moge sobie robić notatki żeby sie nie zapominać ,ale szukałem w tym dziale pomocy by mój trening był efektywny tzn.max ubytek tkanki tłuszczowej na każdym treningu .Jesten na diecie zbilansowanj około 100 g WW dzień bo ckd jest dlamnie zbyt uciążliwa i źle ją znosze.A więc do roboty mam nadzieje że ułoże jakiś trening ACT i wrzuce do oceny i poprawki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy na to sa inne treningi ??

Następny temat

trening V

WHEY premium