SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ACT - Ocena planu [wręcz błagam o pomoc!)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3879
Ok. Czyli do diety się jeszcze nie będę stosował, ale wypisze sobie co najlepiej jeść. Ile posiłków dziennie?

Co do 4a - krzesło ma być bezpośrednio nad drążkiem? Jak wogóle ma to wyglądać?

Pomiędzy ćwiczeniami mam robić jakąś przerwę? Wykonywać je szybko czy może dobrze technicznie? Pomiędzy obwodami jest jakaś przerwa?

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Ilość posiłków to indywidualnie, możesz zacząc od 4 + jakaś przekąska np. owoc czy coś innego.

zobacz na filmie w liku który podałem, masz ładnie przedstawioną wersję łatwiejsza i trudniejszą.


Wszystko masz opisane w linku który podałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3879
Viren, czy ten trening dobrze wzmocni mnie siłowo i będę mógł więcej udźwignąć (np. na klatkę piersiową)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Tak, siła powinna wzrosnąć, masa też przy odpowiednim odzywianiu bo trochę chudy jesteś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3879
Hm, czyli duży brzuch nie ma tu nic do rzeczy i mam po prostu ciągle zwiększać tę masę? Brzuch z czasem będzie płaski?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Przy odpowiednim odzywianiu na początku tłuszcz ładnie leci ale masa mięsniowa wzrasta.

Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-10-23 15:31:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3879
Czyli będzie ok, bo moja siła powinna dość nieźle wzrastać.
Gdybym dokupił później sztangę (np. http://allegro.pl/zestaw-sztanga-hantle-zeliwne-25-kg-gryf-120cm-i1271026430.html, pasowała by?) to jakie ćwiczenia mógłbym dodać do tego planu? Wogóle dziękuje za odpowedzi Viren, bardzo mi pomagasz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Krótka ta sztanga, polecałbym coś z Marbo/Keltona, mają tutaj działy na forum, zobacz ich oferte, popytaj.

Ćwiczeń ze sztangą jest dużo i trudno wszystkie wymienić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3879
http://allegro.pl/strzal-cen-30-kelton-gryf-160-28mm-zaciski-i1273766179.html
może coś takiego?

Co do ćwiczeń - czyli będzie dało rade wymienić jakieś ćwiczenie na te ze sztangą (w przyszłości), tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Zapytaj w dziale kelton o ten gryf, przeczytaj recenzje.

Będzie dało rade.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o ocenę planu (domator, rok stażu)

Następny temat

Split + Rozgrzewka do sprawdzenia <3

WHEY premium