SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ACTIVLAB / NUTRITION

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
j/w
taki brzuszek by sporo kobiet chcialo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Kawa zawsze w domu chyba jest to przed treningiem można walnąć zamiast piguły. Thermo stim się wydaje dobrą opcją, ale wiesz nie spodziewaj się cudów.
Nom brzusio fajny.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
nom spalacze i tak malo daja jakby to porownac do tego ile trzeba dac z samego siebie... od siebie dodam ze jak schudniesz to lepiej wygladac niebedziesz... bd ladny brzuch i polecam go nie psuc ;] ale to juz kwestia gustu. Zamiast supli lepiej kawe jak pisze anubis, na upartego thermo mozna kupic w blistrach mozesz sprobowac jednego jak bd reagowala. pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 71
michal09
Nic bym nie kupowal skoro z kasa krucho.

Troche fatu na brzuchu i juz kompleksy

Lepiej zarcia pilnowac i treningu i po problemie.



To nie o to chodzi, że krucho ale nie mam zamiaru wydawać np stówki na table Tak po dziecku trochę zostaje bądź bardzo dużo zależy jak ktoś dba o siebie.. Ja np schudłam ok 10 kg bez diety.

Zmieniony przez - karolina91 w dniu 2012-01-18 20:45:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 71
anubis84
Kawa zawsze w domu chyba jest to przed treningiem można walnąć zamiast piguły. Thermo stim się wydaje dobrą opcją, ale wiesz nie spodziewaj się cudów.
Nom brzusio fajny.


Kawa odpada i prawdziwa i 3w1 bądź 2w1 po kawie mnie
odrazu spanie chyta wgl nie pije
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 71
koksmox
ile trzeba dac z samego siebie... no od dzisiaj zaczynam ćwiczyć, domyślam się ile to wysiłku kosztuje

od siebie dodam ze jak schudniesz to lepiej wygladac niebedziesz... - wiesz to co zbędne to wole welminować i zrobić ładne zarysy ( nie mam zamiaru spadać z wagi ).



PS- Chyba faktycznie zaczne pić kawe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Samo bawienie malca to już spory wysiłek, nieraz brzdąca siostry pobawię to po 30 minutach już zmęczony jestem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
karolina91
michal09
Nic bym nie kupowal skoro z kasa krucho.

Troche fatu na brzuchu i juz kompleksy

Lepiej zarcia pilnowac i treningu i po problemie.



To nie o to chodzi, że krucho ale nie mam zamiaru wydawać np stówki na table Tak po dziecku trochę zostaje bądź bardzo dużo zależy jak ktoś dba o siebie.. Ja np schudłam ok 10 kg bez diety.

Zmieniony przez - karolina91 w dniu 2012-01-18 20:45:17


To wyobraz sobie ile bys zrobila z dieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 71
michal09
To wyobraz sobie ile bys zrobila z dieta



Ale ja już nie Chce schudnąć Tylko resztek tłuszczu się pozbyć i zacząć ćwiczyć żeby mieć wyżeżbiony brzuch :P



Dzięki Panowie za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
anubis84
Samo bawienie malca to już spory wysiłek, nieraz brzdąca siostry pobawię to po 30 minutach już zmęczony jestem.

boś suchar

Nie ma sensu brać tych spalaczy typu thermo stim itd, lepiej kawę i cisnąć aeroby. Ja jestem zdania, że jak już brać spalacz to już coś konkretnego, a Tobie niepotrzebne takie zabawki

Lecz nad omegami bym się zastanowił w Twoim przypadku, zapewne masz ich mało w diecie jak każdy w Polsce, a pomagają w spalaniu tkanki tłuszczowej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie suple na redukcji???

Następny temat

odzywki na wytrzymalosc

WHEY premium