SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ACTA

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
obrazki to sobie mogą wysyłac nawzajem siedzących na dupskach przed kompami całe dnie ludziska
którzy mysla ze wysyłajac takie cos "COS OSIĄGNĄ"

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
wiadomo ze taki wklejanie, przesyłanie obrazków, i wrzucanie filmików na YT mówiąc o tym co to AKTA itd. to hvj da, i nikogo to nie obchodzi z rządu ani nikt tego nie zauważy. (P.S. wczoraj widziałem filmik nagrany przez jakieś dziecko [zresztą dużo filmików "anty akta" jest nagrywanych przez łebków z podstawówki ] więc po przesłuchaniu tego filmiku, składni i poprawnej polszczyzny stwierdziłem, ze to lepiej jak jej odłączą tego neta to to



takim gadaniem i wklejaniem uja się zrobi, trzeba wziąć kamienie, butelki z benzyną i wyjść na ulicę

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
ja jestem za tym ze dzieciom do lat 12 zablokowac internet potem takie pokemony chodzą po ulicach cpaja chleją itd za duzo sie w necie naogląda i potem spaczone :) filmik niszczy:D zobaczymy czy te protesty dadzą coś ale to wątpliwe

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 657
PETYCJA PRZECIW ACTA!!!


Podpisywać i przesyłać na inne fora! Proszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
z rządem walczy się inteligencją i sprytem
jeden polaczek z drugi polaczkiem którego od montonnego życia oderwał fakt "ACTA" wychodząc na ulicę krzycząc "j**AC j**AĆ POLICJE" - nic nie zrobi BA! ośmieszy tylko naród - co jest u nas już normalne :).
niestety tak jak ma być tak będzie , ja mam w dopie czy mi neta zablokują czy nie mam swój cel mam swoją pasję, jestem skupiony tylko na jednym i koniec ! nie interesuje mnie czy tusk biega z wałęsą.
czy jeden kumpel drugiemu wysłał żenujący filmik i na gadu gadu "j**ać polske ten kraj jest popyerdolony " wypisują.
Polska nie długo będzie dawała doopy na każdym kroku czy to Niemcom,Amerykaninom,Ruskim itp.
my tylko przeszkadzamy Niemcom oraz Ruskim (ponieważ jesteśmy pomiędzy) w robieniu interesów.
Będzie coraz jak to mówią WALCZĄCY INTERNAUCI (którzy nie wiedzą co to robota ani życie ) "CORAZ GORZEJ" nie długo spadniemy na pysk.
więc albo jeden burak z drugim skupi się na swoim życiu i celu albo będzie sam sobie robił mętlik we łbie skupiając się na głupotach :)

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 903 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10125
Ej dlaczego oni robią to ACTA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
wertymax ty wogóle wiesz że żyjesz?

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 577 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9697
wertymax
Ej dlaczego oni robią to ACTA


Co za...

Ja to jestem ciekaw czy ci cali anonimowi wiedza w ogole gdzie lezy polska. Wydaje mi sie ze czesc ludzi w polsce wkrecila sobie ze oni cokolwiek u nas robia a inna czesc mysli ze nalezy do nich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 903 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10125
wiem co to jest ACTA to jakaś umowa żeby nie naruszać prywatności innych ludzi taj jak na przykład wystawianie piosenek piosenkarzy na you tube
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Silownia pod mma

Następny temat

Co skłoniło Arnolda Schwarzeneggera do wystąpienia w Mr.Olympia 1980?

WHEY premium