SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ACTA

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
i tak są kontrolowane a wszystko jest zapisywane na 5 lat,witam w swiecie niedoinformowania

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Ale jak napisałeś coś niestosownego z prawem to dostawca neta nie leciał z tym na Policję, a teraz tak będzie. Z tego co wyczytałem.

PS. Nie wiedziałem, że to jest zapisywane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
mh...to co gadają to bzdury/pół prawdy i paranoiczne wymysły anonimowych którzy są finansowani z tej samej kieszeni co antifano ziobro za swojej kadencji z 2 lat przedłużył na 5 lat,i na bank wiedziałeś/słyszałeś o tym tylko nie pamietasz albo nie zakodowałeś,taki trik po prostu

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 292
ten kraj to kraj konfidentów, a sfd to forum nie tolerująće konfidentów . Jestem oburzony sytuacją, czuję niesmak, a z moich ust nie padną przekleństwa, bo było by tego chyba z pół strony . Jestem strasznie zaniepokojony bo wczoraj dostałem pewne info w tej sprawie dotyczące mojego komputera, mogą mnie co najwyżej przelecieć między nogami, a do domu intruzów nie wpuszczam !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
o co sie rozbiega??

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 292
o oglądanie złych treści hehh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
a co nastolatki z faceglat podrywałeś??

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 292
nie, czytałem o człowieku, który wyrwał się z kroplówki .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
i cóż ten człowiek z kroplówki ma związanego z sfd??

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 292
ten człowiek to Ginus czy jakoś tak, zresztą goowno mnie to juz interesuje nie miałem co robić .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Silownia pod mma

Następny temat

Co skłoniło Arnolda Schwarzeneggera do wystąpienia w Mr.Olympia 1980?

WHEY premium