SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ACTA

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
zlikwidować neta i tv za jednym zamachem.bydło do ksiazek.kiedys nie było neta ani tv a ludzie czytali ksiazki i byli inteligentniejsi

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
Chłopaki nie obraźcie się za te co napiszę.
co to da że jeden z drugim wklei sobie filmik ? i co z tego i co z tego że jakieś dzieciaki poklikają sobie "LUBIĘ TO" na facebooku?
co z tego że przetłumaczy to jeden jełop z drugim i wyzwie ? co to da?
jesteś kumaty - startuj na polityka - polacy to idioci i łatwo ich idzie kiwać - nikt się nie wychyli by cokolwiek zrobić - bo zwyczajny szarak jak ja czy ty poprostu się boi - zganiaj kasę a nie zajmuj się tym czy mamusia będzie ci blokować konta .

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
niestety niemam pochodzenia zydowskiego żeby zostac politykiemno i właśnie chodzi oto zeby nie zagarniac tylko kasy i patrzec tylko na siebie gdy Ojczyzna cierpi

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
A kogo to obchodzi w tych czasach ze ojczyzna cierpi.
jakbyś miał otwartą droge jak Tusk albo inny do garnięcia kasy to sam byś się rzucił
no chyba ze jesteś robin hoodem

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
mnie obchodzi i wielu fanatyków jak ja,jestem szowinista narodowym

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
thesniper - masz rację. Sam nieraz mówię narzekającym: chcesz coś zmienić, nie lubisz prezydenta czy posłów, to sam zostań politykiem i zmieniaj Polskę.
Narzekać każdy potrafi, robić coś pożytecznego - już nie każdy.
A śmiecenie na przeróżnych portalach internetowych hasłami STOP ACTA jest tyle warte:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
łe tam ja bym nie zmieniał sam bym brał do swojej kieszeni i to jeszcze więcej :)

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Ale mógłbyś przy okazji coś porobić dla dobra państwa lub chociaż swojego miasta. Przemysław Gosiewski dzięki swoim staraniom otworzył dworzec we Włoszczowej. Do dziś jest honorowym obywatelem tej miejscowości. Brzmi świetnie, co nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 107
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
Panowie kto ma szanse z "pozarodziny rządowej" dostać sie do sejmu proszę.... nie masz znajomych nie masz szans a jak juz nawet wyskoczysz poza szereg to szybko cie uciszą to juz polska

Let's do IT

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Silownia pod mma

Następny temat

Co skłoniło Arnolda Schwarzeneggera do wystąpienia w Mr.Olympia 1980?

WHEY premium