SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AAKG???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
najlepiej brac w każdy dzień- bo arginina to nie tylko pompa- mozna spróbowac i na noc, nie powinna wpłynąc na sen jeżeli dawka nie bedzie przesadzona.
np. w treningowe 5 kaps przed tren. a w nietr. 3 przed snem lub nieco wcześniej/jeżeli będa jednak problemy z zaśnięciem/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Ja własnie biore Chela MZB 2 kapsy + 1-2 kapsy AAKG (niby obniża cisnienie itp)
Ogolnie na mnie jako że pije duzo kawy, biegaim siłownia itp. Daje naprawde głebszy Sen
Tak offtopicowo napisałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
tak właśnie powinno być- potem rano znacznie łatwiej zwlec sie z łóżka- a bez mzb- szczegolnie wstawanie rano to dla mnie masakra, znać znaczna róznice w tym względzie- choc nie tylko w tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Ja Mam tak ze ciezej mi sie wstaje po MZB ale jak sie rozruszam to jest dobrze , Nie wiem efekt placebo to nie jest spi mi sie naprawde jak zabitemu i czuje ta rożnice dlatego moge polecic to z czystym sumieniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1263
Mam pytanie, dzis mam wazny sprawdzian silowo-wytrzymalosciowy. normalnie biore 5 tabs aakg przed treningiem to jezeli dzis wezme 8 to mi cos pomorze ??
bardzo zalezy mi na odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
3tabsy więcej ci nie pomogą

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1263
dlaczego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Jesli to wyrzymalosciowe to bym nie brał tyle bo pompa jednak przeszkadza w takim czyms
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1263
ale silowo to jest naprawde ciezko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
ALe nic ci nie da odrazu mega siły, trening czyni mistrza na zwiekszenie wytrzymałści mozesz dać przed trningiem 1g na 10 kg masy działa BCAA no i cykl kreatynowy jednak sily nie da.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dekstrozyna

Następny temat

nowy cykl, storm+shock+ultra whey pro+purrple wraath

WHEY premium