SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AAKG Extreme

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cześć właśnie zakupiłem ten produkt, dzisiaj testowałem jego możliwości i muszę powiedzieć że fajna sprawa 2 kapsy 30 min przed treningiem nóg i ostra pompa w poniedziałek trening klaty wrzucę 3 kapsy pewnie będzie jeszcze lepiej, do tej pory miałem l-argininę z NOW i Vitalmax ale ta ostatni kiepska natomiast na NOW bardzo fajnie się ćwiczy ale AAKG zdecydowanie lepszy i taniej wychodzi tak że polecam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
właśnie sie zastanawiam czy nie zjeść większych dawek tego czy zakupić jednak etyl ester argininy i jeść standardowe 3 gramy?

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak dla mnie to produkt udany
spróbuj sam zobaczysz jak jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
na animalu pisałeś, że dzisiaj połączyłeś z Pump'em...

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
am tez zastanawialem sie zeby we wrzesniu nei bawic sie w Cp itp itd tylko walnac crester i do tego duze dawki wlasnie tego

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 1167 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22294
Ja właśnie jestem w cyklu na cell pump i w przyszłym tygodniu jak przyjdzie paczka bedę dorzucał do stacka. Dam znac jaki efekt..

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w piątek Pump-a połączyłem z l-argininą z NOW (4 tablety pumpa + 3 kapsy argininy) mieszanka konkretna, trening pleców wyszedł masakryczne jeszcze nigdy takiej pompy nie miałem a AAKG dzisiaj dostałem i solowo walnąłem przed treningiem nóg, było fajnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jak tak to pewnie sobie dodam do knockouta jak będe wrobił jakis wypas cykl...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z tym że to był Pump Tech ale łącząc ze stakami może być naprawdę dobre połączenie próbujcie możliwości jest wiele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
IMO zwykle AAKG

jak dla mnie nic specjalnego

gdzies od ponad pol roku mam i jakos nie schodzi

te z Olimpu wychodza niekonomicznie o wile lepiej np. z Aminostara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
przeliczałeś ilości kapsów i substancji?

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple na następny cykl

Następny temat

Pytanie odnośnie odżywek na masę

WHEY premium