SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp aakg extreme

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1752

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
Witam ! to mój pierwszy post na tym forum proszę o wyrozumiałość i dobrą radę :)
zastanawiam się nad kupnem >>> http://www.kulturystyka.sklep.pl/product_info.php/products_id/2386

Chciałem usłyszeć wasze opinie o tym produkcie :)
Czy wystarczy brać samo aakg czy brać z czymś ?
Ostatnio brałem cell pumpa było to z 3 miesiące temu od tamtej pory nic oprócz białka wpc.

Przez jaki czas mogę brać aakg czy warto w ogóle ?
Jeśli nie to co proponujecie zamiast tego ?
Oczekuję sensownych odpowiedzi, z góry dziękuje ! Dom3s !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15896
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
1 .WIEK: 17
2 .WAGA: 75kg
3 .WZROST: 176cm
4 .WYMIARY:
-Biceps: 39cm
-Klata: 99cm
-Udo: 60 cm
-Talia: 79cm
5 .STAZ NA SILOWNI: półtora roku
6 .CEL SUPLEMENTACJI: chce spalać tłuszcz na siłowni uzyskując suchą masę mięśniową
7 .DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: zaczynając od carbo, masówki vitlamaxa, olimpu, białka wpc, kreatyna
8 .KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI: ok. 100zł
9 .POZIOM BF% (mniej więcej jeśli naprawdę nie wiesz umieść fotkę)
10 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): Ektomezomorficzny
11 .WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce, ile bierzesz na przysiad a ile na MC)
-Klata: 95kg
-Przysiad: nie sprawdzałem (boję się o kolano :(
-Mc: 140 kg
12 . Czy masz dietę?
Diety nie mam takiej typowej natomiast staram się uzupełniać białko, zwracam uwagę na to co jem :)



13. PYTANIE Jest wyżej :) ale napisze jeszcze raz

Chciałem uzyskać masę mięśniową bez tłuszczu. Wiadomo zdobywając masę zdobywamy też tłuszcz. Od czego ostatnimi czasy zrobiła mi się lekka oponka na brzuchu i nie mam zamiaru jej powiększać :)
Przeglądając internet natrafiłem na odżywkę aakg od olimpu wcześniej nie widziałem żadnego aakg :) było tam napisane "ułatwią rozwój tkanki mięśniowej i spalanie tkanki tłuszczowej" co mnie szczególnie zainteresowało. Chciałem jednak zapytać czy będzie to dla mnie dobre a co więcej uzyskać wasze opinie o produkcie.

Czy wszystko jest teraz ok ?? napisałem staż, rozmiary, wiek... jak coś jest źle to poprawie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
Ale coś do tego mam brać ?? Czy samo aakg ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
jesli chcesz spalic tluszczu rób aeroby/biegaj itd
niestety ale dobrze by bylo ulozyc diete z ujemnym bilansem kalorycznym bo inaczej to jest prawie niewykonalne
no i jak juz bedzie wszystko to jakis spalacz lajtowy dorzucic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy białko można non stop

Następny temat

Nitrobolon czy No Burst w mojej sytuacji

WHEY premium