SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A6W - pytanie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 100
Witam!!

Mam pytania dotyczące Aerobicznej "6" Weidera:
- przy wykonywaniu ćwiczenia nr 5 (nożyce) ile czasu powinienem wykonywać jedno powtórzenie. Tak samo jak reszte powtórzeń tzn. 3 sekundy??
- ile powinna wynosić przerwa pomiędzy powtórzeniami i seriami??

Dzieki za odpowiedz!

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 226
poczytaj soebi wiecej tam wszystko jest...

a 5cwiczenie w a6w robisz szybko tak ze nie przytrzymujesz na 3s tylko odrazu druga strona.nie robisz przerwy pomiedzy powtorzeniami-o to w tym chodzi

i nie jestem pewien ale wydaje mi sie ze pomiedzy seriami rowniez sie nie robi tej przerwy...dopuszczalna jest bodajrze przerwa 30s pomiedzy seriami.

tak na przyszlosc naucz sie korzystac z forum a kiedy ju naprawde nie mozesz nic nzalesc zakladaj nowy topic...




elo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 406 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4428
Odnośnie ćwiczenia to jedziesz cały czas, a co do przerw to jaklepiej wogole nie robić, wtedy jest lepszy efekt, ale jezeli nie dajesz rady to tak, jak Prz3muś napisał max. 30 sekund pomiedzy seriami:)

Co nie może zabić to wzmocni;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
https://www.sfd.pl/temat270053/ 

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hiit na stacjonarnym

Następny temat

HST do oceny

WHEY premium