SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

9 kilo do 20 lutego

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 63
Witam .
Otóż mam taki problem , ćwiczę kick-boxing i 28 lutego mam zawody.
Muszę zrobić wagę 63kg, aktualnie ważę 72.5.
Jest tu ktoś kto mógłby mi ułożyć dietę i ogólnie dać jakieś rady ?
1,78 wzrost , w październiku 17 lat ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3294 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19444
Ja? Dosyć ciężka redukcja pod nadzorem trenera personalnego. Trening siłowy 4 razy w tygodniu + 2 razy w tygodniu aeroby po 1 godzinie.

Projekt Masa 2014, czyli KUREK nie zniknie!
http://www.sfd.pl/KUREK_nie_zniknie__masa_zimą_2013_[DT]-t994269.html

[ART] Dlaczego białko to nie magiczny proszek i czemu z kreatyną warto poczekać?
http://www.sfd.pl/[ART]_Dlaczego_białko_to_nie_magiczny_proszek_i_czemu_z_kreatyną_warto_poczekać_-t1004088.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6568
Żeby zrzucić 9 kilo w prawie 2 miesiące (jeżeli nie jesteś otyły) musiałbyś się praktycznie głodzić i poważnie odwodnić. Nie wiem, czy przy żywieniu, którego byś potrzebował by osiągnąć 63kg będziesz potem w stanie stanąć w pełni sił do zawodów.

Zmieniony przez - Laokos w dniu 2014-01-05 18:15:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
imo troche pozno sie za to zabrales? od kiedy wiesz o zawodach?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 63
Wiem że nie będę w pełni sił , ale w gre wchodzą mistrzostwa świata ;/ Ważenie do zawodów będzie 26 więc teoretycznie mogę ten tydzień dłużej być :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 63
Od dosyć niedawna :D Przed świętami się dowiedziałem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1946
Nie wiem czy to jest możliwe, ale wyczerpujące treningi, mało żarcia i odwodnienie... mogło by się udać, a w 2 dni jakoś dojść do siebie ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 63
Właśnie o to mi chodzi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6568
Swoją wagą przeskoczyłeś dwa przedziały wagowe xd
Nawet jeśliby Ci się udało obniżyć do tego stopnia swoją masę, miałbym wątpliwości o formę - 2 dni to trochę za mało, by wydobrzeć po tak wyniszczającym okresie. Na pewno doszłoby do "popalenia mięśni", poważne odwodnienie, możliwe jakieś niedobory ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 63
Hah wiem , na ostatnich zawodach total odwodnienie , jeszcze na ważeniu zbijałem 2 kg, ale się udało ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14
Szczawiku cardio to robią tylko piczki i nołlifty a nie kurde, odpuść sobie ten kick-boxing i dawaj na siłke chudy ;) PO PIERWSZE ZWIĘKSZ MASE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 63
Hah nie ma mowy :D Masę zwiększę w następnym roku ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do spr.

Następny temat

Pytanie na temat treningu

WHEY premium