SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

99% ODZYwek TO ZWYKLY KIT!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 594 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 47426
Odrazu kit. Najpierw trzeba troche poczytac ksiazek i artykulow na temat odzywiania, dzialania danych zwiazkow, a nastepnie mowic co jest kitem. Chocby glupia l- karnityna jest bardzo skuteczna tylko ze przy odpowiedniej diecie, spozywana w ilosciach 3 * wiekszych niz zalecane dawki. Przy l-karnitynie wazna jest duza ilosc witaminy pp, ktora wchodzi w sklad NAD i witaminy B2( FAD). Bez tych 2 koenzymow sama katabolizm tluszczy nie ma sensu. A glupia karnityna to tylko przenosnik umozliwiajacy przeniesienie reszt kwasow tluszczowych do mitochondriow. Czyli jasno wynik, ze im wiecej karnityny tym wieksze mozliwosci w katabolizmie tluszczy.Ale wogole o czym ja mowie jak wiekszosc osob kupuje l- karnityne z mysla, ze beda wp*****lac tyle co zawsze a masa im sama poleci.
Kazdy suplement ma jakies znaczenie i ja powiedzialbym ze tylo 10% mozna by wy***ac ze sprzedazy( te*****owe tanie gainery od ktorych ladnie rosnie tluszczyk- lepiej zjesc sobie ryzu niz wydawac na to gowno kasy).IMO

▓╬▓

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
BCAA to moze ja powiem kim jestem na forum: Moderatorem w Odzywianiu wierz mi smalcu i chleba nie jadam a dietami to czepie jak z rekawa ,ale wierze ze nie byles nigdy w odzywianiu i nie wiesz jaka mam wiedze wiec zajzyj polookaj poczytaj moje autorskie posty to prawde ujzysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Tylko ze l-k to taki podmiejski pociag dowozacy energie do piecow i tak naprawde duzo go nie trzeba wierz mi l-k jest zbedna ,w odchudznai wiekszosc suplui zbedna,to tylko pomoc nic wiecej ale do tego trzeba miec wiedze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 99 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2352
a czy musiałem być w odzywianiu??
i co to by zmieniło gdybym był??
a to że jedteś w tym dziale modem, nie znaczy że wiesz wszystko i najlapiej - oczywiście nie wątpię w Twoją wiedzę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 594 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 47426
'pomoc nic wiecej ale do tego trzeba miec wiedze'- zgadzam sie z toba w pelni. Bo z uzyciem karnityny i thermo FB i odpowiednia dieta zrzucilem w 2 miesiace 10 kilo( z 18 na 10% tluszczu).

▓╬▓

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Wiesz bcaa przynajmniej bys nie pisal o kanapkach ze smalcem bos troche trafil jak kula w plot a co do wiedzy coz wiedza wiedza,ale trzeba miec jeszcze praktyke

Co do l-k i termo wiesz z 18 do 10% mozna i na wodzie jak tylko wie sie co robic ,odpowiednio sie trenuje i odzywia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 99 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2352
qazar jak coś to była przenośnia...
ale 70% ćwiczących odżywia sie nieprawidłowo, kupują suple z nadzieją że będą za kilka tyg. wyglądać jak kolesie z okładek pism kulturystycznych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
No niestety tak jest ,ale wierz mi ja do nich nie naleze(za dlugo cwicze ) wiem jedno dieta i trenig to podstawa a kretka,bialka,gainery,carbo,spalcze,.. to dotatki ale sa dotaki wogle nie warte kasy i moim zdaniem hmb,ryboza,l-k i jeszcze pare innych nie warte wlozonych w nie pieniedzy

Powiem tak dzialja ale w stopiu conajmniej zalosnym(chodz sa wyjatki,bo znam ludzi co chwala np. hmb )
...
Napisał(a)
Usunięty przez pitbull61 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
tu chyba sie nalezy ban
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja masowa dla niedowiarka :)

Następny temat

moja suplementacja-do oceny

WHEY premium