SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

90kg Zaglądnij

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 83
Witam mam 17 lat i ważę 90kg przy 184 cm wzrostu, obecnie wykorzystuje jeden z planów na trening rzeźby. Ćwiczę 3 miesiące po przerwie. Do wakacji chciałbym ważyć 80-85 o ile to możliwe. Chciałbym aby ktoś napisał mi mi dietę co powinienem jeść i jak mniej więcej cwiczyć aby wyrzeźbić się do tych 80-85kg. Z góry dzięki

sens jest jasny i sens jest prosty gdy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23375
nikt Ci tutaj diety nie ułozy..poczytaj posty nawet kilkanascie razy coby zrozumiec;D i ułuz cos sam..tutaj specjalisci Ci ocenia:)
I pamietaj ze co nagle to po diable....wiadomo teraz lato coraz blizej to chce sie dobrze wygladac....ale trzeba troche nad tym porracowac jesli chesz miec trwałe efekty:)

Pozdrawiam i powodzenia

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 83
No tak ale chodzi mi żeby mniej więcej ktos rozpisał co do mnie. Wczesniej widziałem że niektórym rozpisywali dokładnie co i jak żeby był wielki zdrowy i wyrzeźbiony :) Bardzo proszę o jakies porady

sens jest jasny i sens jest prosty gdy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 182 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3039
Jeżeli chodzi ci o to co masz jeść to wez se sciagni program ,,Dziennik Posiłków v1.07,, (chcesz to ci wysle na maila) . Tam masz produkty i sobie łatwo mozesz diete rozpisac !! dasz rade zrzucic owiele wiecej niz zamierasz wystarczy Dieta (50%),Aeroby(40%),Tabletki np.bio-slim(10%). efekty z tygodnia na tydzień.

PZDR!

...Możesz mieć wszystko i jednocześnie nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=64687

Poczytaj sobie tego posta. Pzdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Źródła tłuszczy

Następny temat

Kasza gryczana czym zastąpic ?

WHEY premium