SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

60kg do redukcji with koniu151

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8537

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
eee, nie łapię. romk14 i romano512 to ta sama osoba czy nie? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130
Taa, zapomniałem hasło i dlatego założyłem 2 konto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130
Pierwszy dzień po treningu i jest....masakra. Nie mogę chodzić, mój mentor takie ćwiczenia mi wczoraj zapodał, że dzisiaj ledwo chodzę. Strasznie bolą mnie uda, trochę pomógł gorący prysznic i maść z apteki rozgrzewająca. Jutro kolejny trening. Ciągle mam problem z ilością jedzenia, nie jestem wstanie tego zmieścić. Zmuszam się na maksa. Ja pierdziele to jest dieta, jem więcej niż jadłem no ale jem inaczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
A też lecisz FBW czy co innego? ja ćwiczę w domu FBW ale ostatnio nie czuję już takiego zmęczenia mięśni. Chyba mam w domu za małe obciążenie i nie wiem czy nie będę musiał wybrać się na siłownię. A to niestety zabiera więcej czasu :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130
FBW na siłowni, którą mam 500 metrów od siebie. Jeden minus, że tam sporo ludu i czasami trzeba czekać na sprzęt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
no to nie pozostaje Ci nic innego jak zasuwać :) ja się trochę boję czy nie popełnie jakiegoś błędu który wyjdzie dopiero w przyszłości. Staram się wieczorami poczytać forum ale mam wrażenie że im więcej czytam to tym niej wiem. Na wiele tematów jest wiele opinii i sam już się gubię. Np jedni piszą, że przy naszej wadze owoce można spokojnie wcinać i i tak będzie lecieć waga a inni że lepiej nie.Ale nawet jeśli uda mi się zejść z 20kg i tam się okaże, że niżej nie zejdę przez to, że teraz coś źle robię to i tak będę szczęśliwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130
U mnie w diecie nie ma owoców, za to mam jeść bardzo dużo warzyw. Z tego co się orientuję to owoce podnoszą indeks glikemiczny i lepiej spożywać je rankiem ewentualnie wczesnym popołudniem - tak gdzieś wyczytałem. Ja twardo obrałem cel - 60kg mniej i już. Nie poddam się aż nie osiągnę tego wyniku, później jak będzie trzeba to poproszę konia o dietę na suchą masę mięśniową + trening. Początki zawsze są trudne i doskonale zdaję sobie z tego sprawę, ale mam dosyć bycia grubasem. Okey, miałem depresję i ciężkie chwile w swoim życiu, lecz czas się ogarnąć. Wiem też, że sport potrafi uzależnić i później się po prostu chce ćwiczyć, a dzień bez treningu dniem straconym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
też mam dosyć otyłości ale jak czytam posty w stylu https://www.sfd.pl/Pomoc_w_zrzucaniu__blokada-t864486.html to się martwię co będzie za te kilka czy kilkanaście kilo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130
Przeczyłem, no może trzeba odczekać swoje i się nie poddawać jak przyjdzie taki kryzys. Waga w końcu ruszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Nie poddawaj się Mentor wie co robi, a i Ty przywykniesz po kilku treningach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny waga 78-80kg

Następny temat

Grudki tłuszczu

WHEY premium