SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

5lat zabawy z silownia

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29331

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3496
stary ,ja po 5 miechach wyglądałem dużo lepiej:p,szkoda było twojego wysiłku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Puste slowa... Zawsze mozecie sie panowie pochwalic swoimi dokonaniami.

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
słabizna

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Dobrze powiedziane x-ray. Ciekaw jestem ile oni osiągnęliby bez tych suplementów. Pewnie nie doszli nawet do 35 cm w łapie i 90 kg na klate a już brali sie za suple.
Poczekajmy mniej więcej rok, niech autor tem,atu walnie sobie ze 2 cykle kreatynowe i wtedy zobaczymy co powiecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 833
zycze mu jak najlepiej...... Ale straconego czasu tylko szkoda;/ Powiedzmy tak, cwicze gdzies od 1,5 roku, po pół roku wziąłem cell pumpa a jakies 3 miechy pozniej kredke (z tauryną oczywiscie) i od tego czasu nic innego.... Zaczynałem mając 36 w łąpie i wyciskając 6 dych..;/ Teraz leci mi 3 tydzien kolejnej kredki z tauryną, a co do diety to nie najlepiej z nią u mnie, nie trzymam sie zadnych całodziennych zasad, jedynie sniadania i kolacje są dosc rygorystyczne... Teraz mam juz niecałe 41 w łąpie 115 kg na klate. Wiec w przypadku rollinsa nie smieje sie, tylko mowie ze szkoda troszke tego czasu na siłce, rownie dobrze mogł poswiecim sie innemu sportowi i miec lepsze wyniki, bo juz np po dwóch latach chyba widział ze cos kiepsko mu idzie...;/ No ale nie moja sprawa. Pozdro

Shut The f*** Up And Train!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 833
Dodam jeszcze tylko, ze przez te póltorej roku miałem jakies 5 miesiecy przerwy i konkretnego stresa na dodatek...;/ Pozdro jeszcze raz

Shut The f*** Up And Train!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 632
witam ponownie
tera mam rzerwe do konca tyg z silownia i od poniedzialku zaczynam cykl na odzywce wegl bialkowej i mono kreatynie po 3 miesiacach wkleje zdjecie
a tak apropo wyciskam na plaskiej 95kg
wielu moich znajomych uwaza ze to sporo jak na moja wage

rollins

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Maniek skoro zaczynałeś od 36 cm to już na starcie miałeś przewagę nad zdecydowaną większością, bo mało kto zaczyna od 36 cm. Po prostu masz dobrą genetykę.

Rollins 95 kg biorąc pod uwagę fakt, że nie brałeś jeszcze suplementów to niezły wynik. Po pierwszym cyklu kreatynowym spokojnie dojedziesz do ponad 100 kg na płaskiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 632
Dzieki Nicknuckl
Jedynie ty mnie tutaj motywujesz do jakiegolwiek postepu, zobacze co bedzie po tych suplach, przy moim wzroscie 183cm i wadze 77kg chcialbym przybrac do 100kg a przy mojej genetyce to raczej niemozliwe jest chyba ze bym dowalil deke ale to juz jest doping nie dozwolony.

rollins

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 833
rollins nie wqrzaj sie na mnie przypadkie, po prostu wyraziłem swoje zdanie na ten temat, no a po to jest to forum...

Zycze niezłych przyrostów na suplach i pozdro!

Shut The f*** Up And Train!!!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Forma aktualna przed cyklem kreatynowym

Następny temat

8 miesiecy pracy

WHEY premium