SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4 dniowy plan treningowy do oceny + pytania

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 235
wybaczcie, że troszkę odkopuję ale nie miałem dostępu do komputera a nie chce nie potrzebnie zakładać nowych tematów.

Przejrzałem ten temat o którym pisałeś i na początek wybrałem ten plan:
1.Przysiad
2.Wyciskanie
3.Martwy ciąg
4.Military press
5.Wyciskanie wąskim chwytem z flarowaniem łokciami ( prowadzenie w bok)
6.Uginanie ze sztangą prostą
3x w tygodniu 4s 8-10powt.

tylko pytanie brzmi czy nie za dużo tych serii? poczytałem kilka artykułów i przykładowych planów i wszędzie piszą, że na małe partie 2serie a na duże 3 a tu jest aż 4. Co myślicie o tym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 25
Ja zawsze staram się słuchać swojego organizmu i każdy trening robię na 100% wtedy chodzę rzadziej na siłownię bo dłuższa regeneracja. Oszczędność czasu który mogę wykorzystać dla siebie czy rodziny. Słuchania swojego organizmu nauczyłem się od kolegów z Saturn Fitness na Targówku bo na innych siłowniach to wszyscy lecieli na sztywnych planach treningowych i nic nie rozkminiali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
A patrzyles na date powyzszego posta? Podejrzewam, ze pytanie juz nieaktualne.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy SPLIT do oceny

Następny temat

w jakim kierunku iść

WHEY premium