SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4 dni - nacisk na ramiona

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 210 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5307
przedstawiam swój 4 dniowy plan treningowy. Cel treningów MASA z naciskiem na bica i trica! wszystkie uwagi i spostrzeżenia mile widziane!!!

Wtorek: klata, triceps
Środa: barki, kaptury, biceps
Piątek: plecy, nogi, przedramię
Sobota: triceps, biceps
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 586 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28134
Gdzie ten plan ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 236 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3163
z tego co wiem to biceps potrzebuje wiecej niz 3 dni regeneracji i z tricepsem chyba tez przesadziłes robiac klate triceps tez duzo pracuje wydaje mi sie, ze nie w tym sens ze dziennie czy tam co 2 dzien bedziesz robił ramiona jak one nie beda miały czasu sie wyregenerować to mozesz przepalić miesień taka moja rada ekspertem nie jestem wydaje mi sie, ze mam racje zobaczymy co inni panowie napisza ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 236 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3163
i zalezy to tez od tego ile serii wykonujesz bo nie napisałes nic o seriach i powtorzeniach wiec nikt Ci nie doradzi czy za duzo czy za mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 210 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5307
no w sumie chmielu masz racje że nie ma co przesadzać z treningami na ramiona, bo nie będą mieć czasu na regeneracje, nie będę pisał planu treningu wszystko po kolei bo troche czasu by to zajeło ale napisze ile serii wykonuje z każdej partii ciała:

Wtorek: klata - 16
Środa: barki - 16, kaptury - 5-7
Piątek: plecy-16, nogi - 12
Sobota: triceps - 12, biceps - 12, przedramię - 8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 236 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3163
jak dla mnie nawet duzo ja np na klacie robie max 12 serii, 3 rozne cwiczenia wychdozi mi 3 cwiczenia po 4 serie i to jest chyba wystarczajaco. Ja bym zmniejszył na klacie 12 serii na barkach tak samo a nad plecami bym pomyślal w swoim przypadku na triceps i biceps wykonuje tyle serii co Ty w roznych ćwiczeniach moim zdaniem jak zmniejszysz do 12 serii te co masz po 16 to bedzie git, Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Specjalizacja KLATKA ........by Christian Thibaudeau.

Następny temat

Trening Masowy do Oceny .

WHEY premium