SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

4 cykl, winko na kicka?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3680

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
W sumie przynajmniej wyrazasz chec Dieta podstawa, poczytaj wszystko co sie da - nie chodzi tylko o to zeby zrec duzo, ale o odpowiedni dobor makroskladnikow...ari nie jest konieczny, jezeli bedziesz trzymal czysta dieta nie bedziesz ciagnal tyle wody...
Mozesz zrobic tak:
1-12 enan 250 e4d
1-10 deca 100-200 e4d (sam zdecyduj czy ma miec ona tylko dzialanie ochronne, czy ma mocniej klepac - wtedy jednak zwieksza sie ryzyko obnizonego libido, a byc moze i dd i gino progesteronowego...dorzuc koniecznie b6 300 ed w dawkach podzielonych)
I jeszcze raz dieta! Dbaj o bialko (miecho - kura, wolowina, ryby, wpc - podstawa), zdrowe tluszcze i zadnych syfnych wegli (ryzyk, pieczywo z pelnego przemialu, platki owsiane itd. sa ok) - pilnuj ig produkow i nie powinno cie zalac w ogole.
Na odblok 24 clomu powinno byc si.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1869
ok. wielkie dzieki. Czemu 250mg a nie np 200 e5d? musilabym polowe w amp. zostawiac.. a jak dam 200mg co 7 dzien to bedzie zle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Myslalem ze masz cos innego niz prolka...moze byc 200, rob e4d - utrzymasz stabilniejsze stezenie, a 200 mg tescia na tydzien to w ogole dawka lecznicza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Scorpio,ale Go wymęczyłeś
Waga nie wysoka,błędy treningowe,rozkład makroskładników w diecie wydaje się być sensowny,choć moim zdaniem za mało tłuszczy.Dorzuć ich do 20% zawartości michy.
Przy poprawie parametrów o których napisałem,proponuję:
1-10 Enan 100mg E3D
1-8 DD 100mg E3D
Wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
W sumie zgoda Ale mysle ze kolega by wolal kloc sie jednak rzadziej niz e3d, 200 e4d by nie zaszkodzilo raczej Inaczej by bylo trzeba jakies dzikie dawki dac typu 150 e4d...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
W pierwszej chwili rozpisałem iniekcje E5D o większej ilości środka,ale jednak jestem zwolennikiem utrzymywania w miarę stałego stężenia.W swoim przypadku potrafię już odczuć wahanie stężenia i zdecydowanie wolę mniejsze ilości częściej.Pewnie się ze mną zgodzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Jasne, e3d jest optymalne, e5d w ogole nie ma sensu, ale jak ktos chce sobie oszczedzic troche klocia to mysle ze e4d tez da rade...W sumie wybor nalezy do zalozyciela tematu, tak jak rozpisales jest jak najbardziej ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1072 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13853
.


Zmieniony przez - MUFLI w dniu 2007-09-30 17:53:09

Codziennie patrzysz w lustro i myślisz sobie ;moje łapy są za małe, muszę być większy, muszę poszerzyć plecy...Nie stoisz i nie czekasz, aż wszystko zmieni się samo. Ruszasz dupę i robisz coś w tym celu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1869
dzieki wszystkim za wpisy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1869
BodyLine, napisales ze bledy treningowe, moglbys mi rozpisac jakis fajny trening z "naciskiem" na nogi? na silownie moge chodzic pn,sr,pt,nd. We wtorki czwartki i soboty mam treningi taja wiec silownia odpada. Glownie zalezaloby mi na nogach i brzuchu,potem barki,plecy,rece,na koncu klata. Masz jakis pomysł?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nasilenie efektow androgennych po mecie

Następny temat

omnadren

WHEY premium