SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

48 lat , a może by dziabnąć?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1415

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Estro juz na cyklu wyrównasz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58657
Jak kolega flex, zacznij od diety. Ewidentnie widac ze dieta tragiczna trójglicerydy i ldl kosmos.Bo przy takich wynikach to juz w Twoim wieku alarm.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Do końca roku poleć na dieta/trening/suple. Zobaczysz jakie będą efekty, może później saa.
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 14 Wiek 51 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 506
ok , czyli podbite estro( że o ldl nie wspomnę) to głównie wina moich zaniedbań w diecie i na razie nie myśleć o tym i o hormonach, skupić się na żarciu i treningu. Plan był inny, dziabać dawki lecznicze żeby odzyskać chęci do życia i energię, a przede wszystkim regenerację, zrzucić ok 10 kg i cieszyć się resztą życia
Ok przyjmuję na klatę Wasze wskazówki bo jak pisałem wcześniej, wiedza Wasza olbrzymia i bezcenna , a po to tu przyszedłem żeby słuchać i się uczyć, a nie wbijać na pałę i udawać koksa traktując teścia jako magiczną pigułę co odwali za mnie całą robotę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Nie odwali, saa jest na końcu złożonej drogi dopiero. Obracając ten schemat zazwyczaj jest więcej problemów niż było na starcie
5

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3793 Napisanych postów 18468 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205647
Po zmianach w diecie po kilku tygodniach bedziesz czul sie lepiej
2

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Na poprawę lipidogramu bardzo polecam suplement Armolipid u mnie po miesiącu pozbijało do normy wyniki, tylko brałem 2 tabsy dziennie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Ja myślę ,że roku czekać nie musisz ale ewidentnie kuleje u Ciebie podstawowa wiedza z zakresu odżywiania (być może wiedze masz ale jej nie stosujesz%). Doprowadż do ładu wyniki regularną i zdrową dietą to nauczy się systematyczności , ktróa jest potrzebna na sokach. Myślę ,że w trzy miesiące jestes to w stanie ułożyc i możesz zacząć lekką bombe na teście solo z kontrolą hormonów i innych parametrów. Oczywiscie przed pełne badania.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Jak wyżej . Ogarnij dietę to już powinno poprawić samopoczucie . 2-3 miechy a potem możesz myśleć o dodaniu testa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
ptakasraka
Na poprawę lipidogramu bardzo polecam suplement Armolipid u mnie po miesiącu pozbijało do normy wyniki, tylko brałem 2 tabsy dziennie.


Nie trzeba tabletek, wystarczy ustawić diete po 3/4tyg już widać efekty w bad diag.
1

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po test i bold

Następny temat

Clenbuterol czy wałek ?

WHEY premium