SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

42 lata.Kończyć cykl czy jechać dalej?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Jak bijesz ja pon czw cały czas to bij tak już jak biłeś nic nie zniniaj. Nie wchodź na co 5 dni jak pisałem wcześniej . Zostań przy tym co jest .
W tekim razie zrób badania następujące :
Morfologia
Prolaktyna
Progesteron

Estradiol
Profil lipidowy . Zobaczysz jak się sprawy maja . Coś zle musiałem doczytać ( zrozumieć ) myślałem , ze biłeś zrobiłeś przerwę i teraz chcesz znów zacząć bić . Nie wiedziałem , ze jest on .
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 106 Wiek 46 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6533
Rozumiem
Powiedz mi jeszcze czy te badania mogę robić już czy jak skończę resztę Somy bo mam jeszcze na przyszły tydzień 20iu i dopiero w poniedziałek 17.06.zrobic badania?

arasaras

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Tak możesz je zrobić później Nic się nie stanie . I tak już jesteś na towarze i tak .. jak nie ma jakiś niepokojących objaw , możesz poczekać

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 106 Wiek 46 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6533
Ok, w takim razie 17.06 zrobię badania i zrobię jeszcze testosteron całkowity bo przy okazji sprawdzę ta suste czy to czasem nie prop

arasaras

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 106 Wiek 46 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6533
Witam
Jutro chcę zrobić badania i przy okazji dzisiaj wypada dzień susty i moje pytanie.Robić trening i bić szota czy poczekać do jutra i dopiero po pobraniu?
A musiałem sobie odpuścić dzisiejszy dzień z badaniami bo byłem ma wyjeździe i trafił grill z alko i nie było mocy wracać choć wypite było w sobotę, więc proszę o podpowiedź jak lepiej zrobić. Dzięki z góry za rady.
Pzdr.

arasaras

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Towar bij trening odpuść

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 106 Wiek 46 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6533
Dziękuję. Tak zrobię i odzywam się z wynikami. Zauważyłem też że od piątku wysypało mnie trochę na plecach i gdzie nie gdzie na przodzie i ramionach więc póki co zakupiłem cynk z Walmark 15 mg.czy może wyjdzie coś z badań i wtedy coś zakupić? Bo przypominam że od 4.06.19. jestem na niskich węglach, może to mieć coś wspólnego?

arasaras

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Prędzej wysokie estro i weekend o którym pisałeś wcześniej . Ja trzymam hormony w ryzach , a tez mnie wysypuje . Plecy barki . Taki urok

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 106 Wiek 46 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6533
Rozumiem, w takim razie jutro badania i zobaczymy co tam siedzi i z tym cynkiem też się wstrzymam.

arasaras

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 294 Wiek 47 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16230
Ja na długim estrze brałem cynku na noc 50 mg i w ciągu dnia 2x 1 tab Zincas Forte. Pomogło jedynie tak na 50%. Po cyklu wizyta u dermatologa i antybiotyk sprawę załatwił
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PCT HTZ

Następny temat

Wyniki badań - blok

WHEY premium