SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 pytanka dla bardziej doświadczonychBiałko cały czas bez przerwy od innych Odżywek?

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 86 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622
Witam

Temat dotyczy trzech pytań.

1.Jak to jest z tym białkiem (odżywką białkową) cały czas można ją brać jedni piszą tak drudzy zaś inaczej dodam że mamuśka moja kochana dziś mi pisemko podrzuciła że jakiś tam profesorek pisze że nie można białka brać w proszku czyli suplementu dłużej niż 3miesiące tzn.2,2 na kg właśnej masy.

2.Przerwa od shock therapy cytocell carbo, misiąc i kolejny cykl na tym? a Białko cały czas nawet bez tych odżywek?

3. po treningu 30minutek 100g twarogu półtłustego, i 2 banany + 30g Białka premium pro protein?


Z góry dzięki za odpowiedzi...

,,Świat jest zbyt Duży By być małym"

,,Widzą we mnie coś złego, ciekawe po czym widać
Jak stoją gdzieś łobuzy, spojrzenie mnie przenika
Może to dlatego, że latam pewnym krokiem, przecież nie mam wypisane ukaż mnie wyrokiem.... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
1. Ja tam pon-pt z rana owsianka z wpc, najlepiej jakbys to badanie podrzucił na forum
2. Tyle ile trwał cykl tyle zrób przerwy.
3. Po treningu mięso chude ryby chude a nie twaróg. Najlepiej tjw 2 bananay i odzywka a potem normalny posiłek.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skolioza, Pomyłka i ponowna proźba o pomoc

Następny temat

Problem z pompkami

WHEY premium