SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 lata po cyklu bez odbloku proszę o pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3
Lekarz który mnie prowadzi szczególnie zwrócił uwagę właśnie na te niskie Fsh i Lh dlatego ma załatwić mi rezonas przysadki czy nie ma tam jakiś zmian bo jak widać po badaniach przysadka działa lecz jak u 70latka przynajmniej mi się tak wydaje dolna granica w tym wieku dobrej sylwetce i zdrowym odżywianiu średnio mi się to podoba dlatego chciałem zasięgnąć porady również tutaj mimo że zrobiłem krótki cykl to jednak nie wszystko samo się odblokowało chyba że jestem w błędzie i takie Fsh i Lh to norma...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 357 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15996
Nic nie napisałeś o tym krótkim cyklu.
Czy na pewno zrobiłeś odpowiedni odblok? Wklej krok po kroku jak on wyglądał to eksperci wypowiedzą się na ten temat.

Nie wiem czy do końca rozumiem, krótki cykl to chodziło Ci o ten pierwszy? Jeśli tak to nic nie znaczy, że był krótki bo omnadren i deca to środki bardzo mocne które potrafią zablokować.

Zmieniony przez - BANanana w dniu 2015-05-03 10:19:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Pewnie chodzi mu o ten pierwszy. Jednak prosimy o dokładne dane bo jeden wbije 1ml omki co 2 tygodnie a drugi co 2 dni

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Na dzien dzsiejszy zacznij trenowac i suplementowac ZMA i witamine D 5000iu dziennie,
Jak rezonans nic nie wykaze, to mozna sprobowac podgonic przysadke clomidem
Nic wiecej nie kombinuj

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jak Pan miczel mówi żeby trenować to nie masz innej opcji

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3
No właśnie dość że nie miałem informacji o odbloku i go wogóle nie zrobiłem do tej pory do dawkowanie sterydów wyglądało następująco dostałem 5ampułek omadrenu wbijałem jedną co drugi dzień około miesiąca przerwy trafił mi się prop 20ampułek biłem go co drugi dzień po 2mln znowu oko miecha przerwy poszła deca 10ml do niej dostałem trochę informacji że trzeba ją rzadziej więc biłem po 2mln co 5dni teraz wiem ze cały cykl jak i jego kolejność była bez sensu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 357 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15996
Powinieneś zrobić tak jak eksperci radzą, na początek.

A napisz mi jeszcze, czy te problemy mialeś od razu po cyklu przy spadkach aż do teraz? Czy też pojawiły się niedawno?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
O chłopie. O głupszym cyklu tutaj nie czytałem
Póki co prowadzisz.

Zacznij ćwiczyć i suplementować się tak jak miczel napisał. Od tego trzeba zacząć bezwzględnie.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3
Właśnie zauważyłem znaczne pogorszenie mojego samopoczucia i utraty wagi dopiero oko 1.5roku temu mimo diety wysoko białkowej z 92kg ważę 78kg ostatni rok był najgorszy deprecha czy coś mnie dopadło wogóle nie miałem siły i ochoty na nic ostatnie 3miesiące jak bym się trochę przebudził może lekarze mnie trochę podbudowali ogólnie mam jeszcze jakieś stare wyniki z przed roku był minimalnie gorsze te co są wrzucone są aktualne z przed 2 tygodni dlatego idę na kontrol za pół roku bo lekarz mówi że coś się rusza w dobrym kierunku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Trenuj, trenuj i jeszcze raz trenuj. ZMA, wit D. Może jakiś boosterek testa oparty na DAA.
Dla lepszej psychy i pompy suple z AAKG. Będzie dobrze.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontynuacja cyklu....

Następny temat

meta+deka+prop+wino

WHEY premium