SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 etapowa droga do celu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 199 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12159
jak nie trudno sie domyslec celem jest 100%dietaale zaczne od poczatku
wiec odzywialem sie bardzo nie zdrowo pelno slodyczy napojow gazowanych chipsow....nie bylo dnia bez czegos takiego a czesto bylo wszystko razem
jako ze wiem ze nie dal bym rady odrazu z tego wskoczyc na diete postanowilem ze zrobie to w etapach i tak:
Etap 1 calkowite wyeliminowanie tego typu przekasek i napojow slodkich(mialo plnowo trwac miesiac) jako ze po okolo miesiacu zaczelo mnie kusic i ciagnac(nie zlamalem sie) postanowilem ze bede tak ciagnol do momentu az tego nie bedzie , po dwoch miesiacach umialem sie temu przeciwstawic pomimo ze pod nosem mialem nie ruszylem wiec juz to kompletnie wykonalem;)
Etap 2 (i tuutaj mam wlasnie zapytanie) postanowilem ze zaczne jesc zdrowe rzeczy zamiast oklepanego schabowego z ziemniakami, tutaj takze nie ebdzie to dokladna dieta taka jak 6 posilkow , tylko ebdde jadl tyle ile potrzebuje i chcialbym sie dowiedziec czy dane posilki sprawdzac beda sie o danych porach dni
1 sniadanie : gotowane jajka 2 kromki chleba razowego pelnoiarnistego , platki owsiane + orzechy wloskie
w szkole kanapki z cyzm moga byc?
po powrocie wiec przed treningowy bialy ryz +piers z kurczaka(gotowa na wodzie+jarzynka) lub udo do tego warzywa
i kolacja serek +troche smietany + troszke mleka +cebullka szczypiorek(czyli chyba pospolity twarog?) do teog po tym pomidor jako warzywo
chcialbym sie dowiedziec czy w danych porach dnia sa dostarczane odpowiednie sklaniki tka jak np na kolacje brak w
Mam zamiar tak pociagnac okolo 2 miesiacce i jesli sie uda ukladam juz calkowita diete co bedzie etapem 3)
prosze o pomocc trzymanie kcuikow;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 199 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12159
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
najpierw poczytaj kilka postów zobacz co nalezy jeść w szkole masz link w moim podpisie i nie pytaj o takie rzeczy i rozpisz jak poprawisz czytelniej

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 199 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12159
rzeczywiscie duzo mi dal ten link i chyba od razu wskocze na normalna calkowita diete,:) bo wlasnie to byl jedyny problem ,szkola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
to jest po problemie i zacznij od nowa

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta - podejście drugie może ostatnie ;)

Następny temat

18 Lat. 95 kilo. Jak zgubić oponkę?

WHEY premium