SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy właściwą drogą

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 15 Wiek 57 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1632
Witam wszystkich
Mam 35 lat, 180 cm wzrostu i ważyłem miesiąc temu 130 kg (lata zaniedbań, nałogów, niezdrowego trybu życia...)
Zaraz po świętach postanowiłem urodzić się na nowo. Rzuciłem od razu wszelkie używki (alk, fajki, kawa, trawa). Jem 5 regularnych posiłków - głównie pierś kuraka grillowana i warzywa + mały owoc. Rano 2 jaja na twardo.
Codziennie śmigam godzinę po lesie z kijkami (NW) i 3 razy w tygodniu basen.
Dzis ważę "już tylko" 122 kg i rozpiera mnie duma i energia...
Czy taka wysokobiałkowa dieta jest dobra na dłuższą metę?
Czy dorzucić jakieś ćwiczenia siłowe?

Dziekuję za ewentualne rady, pozdrawiam

Z klawiszami pracuję. Na akord...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
a gdzie tłuszcze i węglowodany w diecie?


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 15 Wiek 57 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1632
No.... hm, mały owoc to chyba węglowodan, a w cycku kuraka jest chyba trochę tłuszczu? Nie wiem - dlatego pytam.

Z klawiszami pracuję. Na akord...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Wiek 58 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24489
Na podstawie tego co napisałeś trudno powiedzieć jak wysoko Twoja dieta jest białkowa.
Brak węglowodanów w diecie przez długi okres czasu może doprowadzić do zakwaszenie organizmu a w konsekwencji do wielu chorób. Za bezpieczną ilość węglowodanów można przyjąć od 50g do 100g dziennie (mogą być dostarczane w dowolnej postaci np owoców).
Jak najbardziej można dorzucić ćwiczenia siłowe dostosowując wysiłek do wydolności organizmu.

Odsyłam do:
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odchudzanie-t418943.html
Tam znajdziesz potrzebne informacje nt. diety i ćwiczeń na redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
jedząc węgle też można się zakwasić...

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 15 Wiek 57 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1632
dokładnie wygląda to mniej więcej tak:

07.00 - 2 jaja twarde, pomidor
10.00 - kefir, jabłko, kiwi
13.00 - duża pierś kurakowa z grilla z czerwoną papryką, pomidorem i ogórasem świeżym.
16.00 - tuńczyk (niestety z puchy) w sosie własnym
19.00 - mniejsza pierś grillowana z warzywami

Śmigam z kijkami przed śniadaniem od 6 do 7 - dobrze???
Wieczorem też jeszcze godzinkę straszę leśne zwierzaki (po kolacji) - dobrze?
Czy na to zakwaszenie pomoże proszek zasadowy?

Pozdrawiam.

Z klawiszami pracuję. Na akord...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Wiek 58 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24489
Zacznij od przeczytania tzw. "podwieszonych" - link, który podałem w poprzedniej wypowiedzi.
Długo na takiej diecie to Ty nie pociągniesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

węgle w diecie low-carb

Następny temat

czy nie za mlody??

WHEY premium