SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

34lata168cm102kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2156

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111
witam.chcialabym dowiedziec sie co mam robic aby schudnac jestem kobieta zamieszkujaca male miasto niemamy silowni ani basenu kompletnie nic.od miesiaca odchudzam sie no i troszke schudlam z 107 na 102 ale zupelnie nie wiem ile dam rade tak wytrzymac.jem o wiele mniej nie jadam slodyczy ani gazowanych napojow.male posilki tez nie regularnie chce cwiczyc ale tez nie wiem jak kupilam plyte aerobik ale jeszcze nie cwiczylam.kiedy najlepiej cwiczyc ? czy wieczor jest dobry ?czy wiecej niz godzine dziennie?czy aerobik mi pomoze ?nie jest mi lekko z moja waga wiec chce schudnac chociaz do 80 kg .co mi radzicie .pomocy

Płeć: Kobieta

Wiek: 34

Waga: 102

Wzrost: 168

Obwód klatki: 115

Obwód ramienia: 50

Obwód talii: 100

Obwód uda: 70

Obwód łydki: 46

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: niemam pojecia

Aktywność w ciągu dnia: sprzatanie ,pranie,gotowanie,okolo 4 godz.prace ogrodowe 2 godz.

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: narazie nic

Odżywianie: wczesniej jadlam wszystko i czesto .lubie slodkie .teraz jestem juz na diecie sama sobie ja wymyslilam.o godz 7 pijam kawe z mlekiem 9 polowa bulki z pomidorem nie smarowana niczym okolo 12 ogorek lub jogurt okolo 15 salatka z kapusty mlodej inp.ryba z grila albo 4 male ziemniaki mlode i ogorek malosolny i jak dam rade to juz nic do nastepnego dnia .nie lubie wody czasami dam rade wypic 1 litr.ale zadko.okolo 5-6 kawek.

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: niema

Stan zdrowia: po dzieciach zaczelam drastyczne odchudzanie i skonczylo sie na promienicy .dostawalam wtedy po porodzie mazindol przytylam w ciazy 30kg

Preferowane formy aktywności fizycznej: jeszcze niewiem wieczory mam wolne.moge cwiczyc w domku i na podworku

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: kiedys mazindol.to lat temu 10 .

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: kolezanka namawia na adipex ona schudla 29kg

Stosowane wcześniej diety: ciagle na diecie od 10 lat chudne a potem tyje .nigdy nie wytrzymuje dlugo.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3282
Nie dziwię się ,że nie możesz wytrwac na diecie...Na takiej diecie nikt by długo nie pociągnął.To jest głodówka...
Oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne i ułóż dietę korzystając z postów podwieszonych.Poczytaj również w dziale "trening w domowych warunkach".Na pewno znajdziesz coś dla siebie.Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111
a mozesz powiedziec mi ile mam cwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3282
Poczekaj może wypowie się ktoś ,kto ma konkretną wiedzę w tym temacie.Poczytaj dzienniki treningowe dziewczyn.Znajdziesz w nich na pewno wiele cennych informacji.Poproś o pomoc Obliquesw doborze treningu i diety.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
O zostalam wywolana
Bogna kwstia nr. 1 kazdego odchudzania jet - konsekwencja, Czy jestes pewna, ze tym razem starczy ci jej by dokonczyc to co chcesz zaczac. Jakikolwiek preparat bys nie wziela on i ile bys go biorac nie schudla (abstrah**ac juz od skutkow ubocznych) to nie zmini nic faktu ze pozniej znow utyjesz.
Dorobilas sie sporej nadwagi odchudzanie bedzie twalo lekko liczac pol roku by uzyskac jakas przyzwoita wage dla twojego wzrostu.
Ale tak w ogole musisz sie zdecydowac, czy jestes w stanie zmienic w ogole soj styl zywienia, swoj styl spedzania wolnego czasu, zainwestowac w sport (na pewno silownia by sie znalazla w okolicy , chociaz poki co jest tobie nie potrzebna) za to od poczatku duzo spacerow, w pozniejszym okresie marszo-biegow, pozniej biegow.

To co teraz robisz to jest znow powielanie bledow ktore popelniasz od tych 10lta i ktore zaprowadza cie w to samo miejsce, ale jak juz pisalam zanim przystapisz do diety, zacznij jesc, poki co, normalanie (slodyczy nie, ale reszte zostaw, by znow nie ograniczac sobie, az tak kalorii) poczytaj posty pogrobione na gorze strony i zdecyduj czy jestes gotowa na ostateczna rozprawe ze swoja nadwaga, czy jestes wystarczajaco zmotywowana by wprowadzic reżim dietetyczny i ruchowy do swojego zycia.

I tak w skrocie posilek to zrodla:
bialka+ tluszcze + weglowodany (te zawsze w postaci warzyw, ale niekoniecznie w postaci zborz) i takowy powinien byc jedzony 5x dziennie. W "twojej" diecie ta zasade spelnia jedynie posilek z ryba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dodam do tego jeszcze jedną rzecz. Zadbaj o te elementy diety które zapewnią Ci komfort psychiczny. Odpowiednie proporcje tłuszczy, witamin i mineraów. Redukcja może wiązać się z huśtawką nastrojów i depresjami, a to ze względu na dostarczenie niższej porcji kalorii niż dostarczałaś do tej pory.
Tak więc powinnaś wiedzieć, że pokarmem dla mózgu są tłuszcze, ale nie te z boczku, masła i parówek tylko zdrowe tłuszcze - tłuste ryby (tran, omega-3), orzechy (szczególnie włoskie), oleje (lniany, rzepakowy, oliwa z oliwek).
Wymienione przeze mnie tłuszcze są ważne też z innego powodu - utrzymują w odpowiednim stanie układ sercowo-naczyniowy.
Na końcu napiszę tylko - stosuj się do tego co pisze Obliqies, ona ma ogromną wiedzę.

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2009-06-07 18:30:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111
dzieki bardzo za odp tylko nie kapuje z ta silaownia ???nabijacie sie czy co ???czemu nie potrzebna przeciez waze tyle co wieloryb ......:czemu mam chodzic tylko jak moglabym pocwiczyc .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siłownia to najlepszy sposób na ukształtowanie sylwetki. Na razie jest Ci nie potrzebna, bo powinnaś zacząć od czegoś innego. To nie jest żart.
A spacery przy takiej otyłości zmęczą Cię i zrobią to, co mają na początku zrobić. Nie jesteś przygotowana do intensywnych treningów, poza tym redukcję robi się zmieniając formę treningu po to, by nie łapać zastojów. Więc zaczynanie od spacerów jest zasadne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111
dzieki,choc niewiem za bardzo ile mam spacerowac bede chodzic ,dostosuje sie do waszych rad .za miesiac odezwe sie i powiem czy sa efekty.pozdrawiam was bardzo .jeszcze raz dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 311 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6003
Możesz ćwiczyć, ale podejrzewam, że zaproponowano Ci spacery ze względu na twoją wagę - gdybyś teraz zaczęła biegać, to bardzo obciążałabyś stawy. W twojej "diecie" zdecydowanie brakuje białka, białe pieczywo nie jest najlepszym źródłem węglowodanów (staraj się spożywać węglowodany złożone: ryż, kasza, płatki owsiane etc.).

Człowiek to ogniwo pośrednie ewolucji: pomiędzy małpą a istotą myślącą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Bogna, zanim dostosujesz sie do czegokolwiek, musisz tu jeszcze posiedzic i dopracowac diete, takie ogolne zasady bo teraz nie bedziesz musiala nic liczyc.
Czy zapoznalas sie z postami podwieszonymi, chodzi glownie o teorie dotyczaca odchudzania, ilosci akoorii, ilosci bialka, ruchu...
chodzenie chodzeniu nie jest rowne, to tez powinno jakos zostac zaplanowane.
nie wolno ci stad odejsc zanim nie bedziesz miala planu na najblizszy miesiac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase by HOTVIG

Następny temat

czy trzeba to przyządzac

WHEY premium