SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

30 GRAM BIAŁKA WPC OSTROWIA - ILE TO JEST ??!?!?!?! PomocY !! !@#$%^%$#

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 70 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 179
Witam !
Mam problem poniewaz nie wiem ile łyzek stołowych wchodzi na 30g gram białka wpc ostrowii ??? Poniewaz nie mam takieej wagi... Jezeli ktos jest w 100% peocentach przekonany ile to jest to prosze o odpowiedz.
pozdrawiam.

Jeśli chcesz byc duży musisz jeść :) ..ale z głową i zdrowo!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246
"prawda jest taka ,ze nikt nie czekal na twoja wypowiedz i nikt jej powaznie nie potraktuje . bo jak ktos ma traktowac powaznie osobe co szuka konfliktow w starych topickach"

W nowych będą czekać?

"jeszcze mi tylko kolego to wytlumacz ... niby jak ja tez bezsensownie odswiewzylem skoro napisalem posta w tym samym dniu co poprzedni post.... "

Zależy jak kto co definiuje. Odświeżanie nie musi się jednocześnie równać z archeologią.
"troszke pojec musisz przyswoic. "
Nie rozumiem po co ten przytyk nie związany z tematem. Jakbym był uszczypliwy, to zaproponowałbym Ci studiowanie słownika ortograficznego widząc Twoje "odswierzylem" z poprzedniej strony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 290 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7197
250ml= 1 szklanka czyli 50g preparatu (40 g białka)
50ml = 1 kielich czyli 10g preparatu (8g białka)

Baw się kieliszkami 50ml :D
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 70 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 179
wielkie thx
pozdro
1

Jeśli chcesz byc duży musisz jeść :) ..ale z głową i zdrowo!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 70 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 179
nie no teraz to juz nic nie wiem;/ wychodzi na to ze powinienem wpier**** prawie cala szklanka proszku na 1 dawke(30g białka) ????? paranoja i jeszcze mam to rozpuscic w 200ml. wody? Wczesniej jadlem wychodzi na to ze 4g. preparatu :/ A jeszcze malo tego inni wkrecaja ze 30g. preparatu to są 3 łyzki stolowe ))))

Jeśli chcesz byc duży musisz jeść :) ..ale z głową i zdrowo!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 290 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7197
Szklanka (250ml) to 40g białka, nie 30 ;)
Tak, ja też mam taki problem z Ostrowią, że do d... to się rozpuszcza, cholernie dużo tego trzeba brać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
1 łyżeczka do herbaty - 4g czyli 7,5 łyżeczki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
2miarki od sp80
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 70 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 179
2 miarki od sp80 - domysl sie o come on ?:)
Panowie zrobilem tak jak mowi ogol....250ml = 50g produktu, tylko troche to gęste wychodzi i zdupy sie rozpuszcza :/ ale dam rade, wczesniej jadlem jak sie okazalo o duzo za malo - po 3 łyzki stołowe 2 razy dziennie i tak przez 10dni :P Bo to wszystko wina tych bęcwałów co sprzedajac ten produkt podaja ze 30g to 2-3 duze łyzki :(
1

Jeśli chcesz byc duży musisz jeść :) ..ale z głową i zdrowo!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 640 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6938
https://www.sfd.pl/Jak_odmierzyc_30_gram_ostrowi__-t309224-s2.html#post10

"witam, bylem przed chwilą w sklepie z elektryczną wagą. Do dwóch woreczków nasypałem
a) jedną łyżkę płaską ostrowi
b) 3 łyżki płaskie ostrowi

Wniosek:

w punkcie a wyszło mi idealnie 5 gram a w punkcie b idealnie 15...
wniosek proporcjonalnie 6 płaskich łyżek stołowych. Nie łyżeczek czy kopiastych.

To są proste liczby:)

mam nadzieję, że pomogłem:)"


:)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
zerknij czasem na datę zapytania.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 640 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6938
doskonale sobie zdaje sprawę z tego.

Nie chciałem otwierać nowego tematu to też się tutaj dopisałem. Widzisz coś w tym złego?
Może jakaś głębsza meroteryka?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cyklik,porada

Następny temat

Cykl

WHEY premium