SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

300 ZŁ

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie do was co byscie mi polecili za suplement za ponad 300 zł który by mi starczył na 2 miesiące.Z wyjatkiem jakis odzywek białkowych czy weglowodanowych myslałem nad jaks kreatyną.

BigBull
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nIo miejsza o to ile zrobie przerwy pózniej bede sie zastanawiał teraz jeszcze nie mam i przosze was o rade co kupić moze cos w przerwie pomiedzy kreatyną?

BigBull
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 905
fajnie by było jakbys napisał co chcesz osiagnac po wzieciu jakiegos suplementu .....

Rosnąć w siłę

Rosnąć w siłę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19900
Uzupelnij profil
Ale jako ze sa sfieta to cza byc milym wiec - bardzo cie prosze kolego abys uzuplenil profil

I tak wogole to napsiz ile mash lat, jak dlugo cwiczysz, jak u ciebie z dieta i jaka mash przemiane materii



NiC Na SiŁę - WsZyStKo MłOtKiEm
Ho Ho Ho - Mery Xmas from GiKeR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co chcem osiagnać troszkie suchej masy pozbyć troszkie tłuszczu na poczatek a co do proflu to mam 22 lata i 3 latka doswiadczen z silownią.

BigBull
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
A dlaczego ten suplement ma byc za ponad 300zl?
Gdybys mial do wyboru supla za 50zl i za 300zl a efekty bylyby takie same to kupilbys ten za 50 czy za 300zl?


Veron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19900
To jak jush cwiczysz 2lata to mozesz zainteresowac sie kreatyna - naprawde o tym jest multum na forum
Do tego napewno carbo, i zaleznmie od twojej diety jakies bialeczko, pozatym przydalby sie jakis antykatabolik - np BCAA, Tauryna



NiC Na SiŁę - WsZyStKo MłOtKiEm
Ho Ho Ho - Mery Xmas from GiKeR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja ci proponuje taki zestaw :
-kreatyne (z logiem creapure , może być firmy : olimp , ale kieruj się ceną !! )
-antykatabolik (może być BCAA!!)

- a i dlaczego z wyjątkiem odżywek ??masz tak dobrą diete że ci nie jest potrzebne jej uzupełninie??

pozDro !! ( po wigili )


>> soldiier <<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przepraszam nie suplement tylko suplementy do 300 zł a co do odrzywek to narazie chem wziaśc samą kreatyne bo odzywki to bedzie z nimi checa za 2 miesiace i potrzebuje jakiejs kreatyny króra mi starczy na 2-3 miesiace ale nie wiem czy 300 zł to mi wystarczy na kreatyne i cos wiecej to przosze was pomurzcie

BigBull
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Kreatyna na jeden cykl to wydatek 50-60zl. Jezeli dobrze zrozumialem to chcesz brac kreatyne przez 2-3miesiace? Troche dlugo, chyba ze bedziesz bral kredke w sposob ciagly tj. 0,03g/kg wagi ciala.

Veron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To mugłbys bardziej uzasadnic swoja odpowiedz czyli co 2 miesiace brania kreatyny to jest za duzo wsumie lepiej bym wolał jak bys mi cos doradził z suplementów o które prosiłem.

BigBull
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
- cykl kreatynowy powinnien trwać od 4 do 6 tygodni!

>> soldiier <<
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka promocja the best? potrzebne białko

Następny temat

Pytanie z wiazku z kreatyną

WHEY premium