SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2gie miejsce w eliminacjach-METROWIEC

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 999 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5108
A kiedy sobie życzysz ?Na ilość czy na maxa?Ja też mam niezłego trenera:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Wybierz dzien, godzine, ciezar, no i to czy robimy na raz czy na maxa.

Zmieniony przez - metrowiec w dniu 2004-02-23 22:08:52

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak to Kwiatkowski prowadził Szymkowiaka, a to dobre.
to chyba na odwrót!nie no zleję się.
co za zbieg nazwisk...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36589
Metrowiec gratuluję wyniku i przede wszystkim zaciętości w dążeniu do celu

A na marginesie jeśli się nie mylę - pod pseudonimem "kawka" kryje się Aneta największa polska strongwoman:):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 660 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16873
Zwyrol a mnie sie wydaje że sie mylisz
Ps. gratulacje Metrowiec no ciekawe jak ci teraz pójdzie w zamganiach z najmocniejszymi w Polsce.

Zmieniony przez - macioo w dniu 2004-02-24 00:58:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 388 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3939
troszke dziwna sprawa z Bakiem bo wczoraj po zakonczeniu eliminacji laptop pokazal Baka na 9 miejscu a w tej chwili ma 10 tak ? - ciekawe, a jeszcze bardziej ciekawe ze bak byl na 7 po ciagach a zajmujac I miejsce (egzekwo z 2 innymi zawodnikami - 15 powtorzen) po ostatnim boju znalazl sie na 9 miejscu.
chyba naleza sie wyjasnienia dla Bartka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
MIchas, Bartek zrobil 14-scie powtorzen. Byl na drugim miejscu w przysiadach. Mimo to i tak zdobyl duza ilosc punktow. To ktory byl przed przysiadami nie wiem.

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panie michaś prosze nic nie insyunuować. Eliminacje były jak najbardziej uczciwe. Tabele z poszczególnych konkurencji dzisiaj na mojej stronie.www.szymiec.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 388 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3939
Panie szymiec ja nawet nie smie insynuwac niczego czekamy na tabele, ja tylko sie glosno zapytalem, i wsumie mogl pan wyjasnic juz oficjalnie sprawe tego zawodnika bo tabele sa suche i moga byc roznie interpretowane. za 15 powtorzen przeraszam ale tak poinformowal Bartka Pan Dymek jak ten schodzil z przysiadu, jesli zrobil 14 to znaczy ze byl na miejscu 3 w tej konkurencji i przepraszam za niescislosc. A to ze byl 9 nadal podtrzymuje bo sam widzialem i slyszalem jak pan mu tlumaczyl ( byl przy tym rowniez michal wandzik, ja bylem za nimi ) ze 5 odpadl bo sie polamal wiec bartek wskakuje na 8 miejsce wiec jest w rezerwie i ma czekac na telefon w razie czegos czy tak nie bylo ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 388 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3939
a jednak i u Pana w tabelach sie Bartek znalazl na 10 miejscu bardzo dziwne bylo pare swiadkow tej rozmowy Pana z Bartkiem moglyby zaczac cos insynuowac i co wtedy? lepiej moze wyjasnic ta sytuacje?? ogolnie podawanie nie oficjalnych wynikow przez pana odbywalo sie troszke dziwnie.

pozdrawiam i czekamy wszyscy na wyjasnienia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Młody gniewny

Następny temat

PUDZIAN POCIĄGNĄŁ W POKAZIE 370 KG

WHEY premium