SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 pytania

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moge sie mylic ale wnioskuje ze ani nie trenuje ani nie ulicznik ;]
ja mialem sparingi z takimi co mowili ze umieja sie bic a pokazywali cos zupelnie innego ;] nie wiem na jakiej podstawie wy to stwierdzacie ;D ja trenowalem karate 2 lata i teraz juz niecale 2 trenuje boks i nadal uwazm ze nie potrafie sie bic , napewno sa postepy ale wojownikiem bym sie nie nazywal ;p ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szary90 he to fakt trochę śmieszne sytuacje ale tak czy tak dostałem wtedy ;) chociaż mam wrażenie że on teraz się mnie boi a ja nie czuję żadnego respektu ;) Co do bólu to albo go akceptujesz i z czasem przyzwyczajasz albo nie;p Ale mimo wszystko każdy człowiek ma jakąś granice wytrzymałości na ból ;)
A co do uderzeń na szczękę to ja zawsze taki fajny prąd czuje a potem to już świat wiruje xD

Kolegów??? co to są koledzy zakładają rękawice odchylają głowę do tylu i cepują... Nie trenowałem i też się biłem najlepiej z kolegów ale nigdy nie uważałem że umiem się bić ;) I nadal wiem że mi dużo brakuje... po sparuj się z bokserem z rocznym stażem wtedy pogadamy o tym czy się umiesz bić:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 204
Dobra powiedzmy że nie umie się bić. Tak wśród kolegów to nawet ale mi dużo brakuje. Ale jak nie ma żadnych treningów sw to jak mam się poprawić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
samemu nic nie osiągniesz... jednak bym ci polecił przejść się na MT(Muay Thai) potrenować 2-3 miesiące i wtedy sam zobaczysz co o tym myślisz:)

Sam trenuje MT i powiem ci że to naprawdę piękna sztuka walki i dość skuteczna ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
masochiści sami się biją


Ale jak nie ma żadnych treningów sw to jak mam się poprawić ?
gdzie mieszkasz, że nie ma żadnych SW ?

Zmieniony przez - 4rScorpion w dniu 2009-12-23 15:21:25

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Itas16 ja nigdy nie czuje pradu ale zawsze wszystko wiruje ;p

kumple z osiedla tez mowili ze umieja sie bic nawet organizowali sobie sparingi na ktore poprostu musial wpasc ;D odbylo sie bez KO ale wszyscy podostawali ode mnie i od kumpla z treningow ;D

do autora , idz na mt nie masz innego wyjscia ;D inaczej nic nie poprawisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak sam się biję to się tylko denerwuje że nie mam komu oddać a jak zacznę oddawać sobie to się zatłukę xD Za nerwowy jestem na takie zabawy :D

Skorpion ty to przed snem zawsze sam sobie sztachetą przez głowę i spać ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 204
We Wieluniu mieszkam. Właściwie to sprawdzałem i jest tylko Muay Tai i Karate ale najchętniej to bym się na boks lub kickboxing zapisał, może sa treningi gdzieś w poblizu ale wątpie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam rodzinke w wieluniu ;p
haha zaraz zapytam kuzynka jak bedzie na gg ;p

Zmieniony przez - szary90 w dniu 2009-12-23 15:27:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
To jak masz MT i karate to co piszesz że nie masz w mieście SW??

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stelaż pod worek? ? ? ?

Następny temat

Kickboxing rozciąganie

WHEY premium