SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania dot. boksu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaczołem chodzić na box i w związku z tym mam pare pytań:
Jaki najlepiej stosowac trening na siłowni gdy się chodzi na box?
Macie jakieś linki do stron o boksie ?
Jakie mogę wykonywac ćwiczenai w domu aby poprawić formę do boksowania?
I ostatnie:
Jak wyrobić sobie wytrzymałość do boksu ??

"wielka siła to wielka odpowiedzialność"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co myślicie o skutecznosci boksu na ulicy ???????
Ja mysle ze jest dobry tylko trzeba umieć sie bronic przed uderzeniami zadawanymi nogami

"wielka siła to wielka odpowiedzialność"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1216 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9521
http://www.boxing-videos.com/  - tu masz duzo filmikow.

Na poczatku lepiej zrezygnuj z silowni. Powinienes za to biegac w dni bez treningow( ok.40 minut). Jeszcze basen by Ci sie przydal.



pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1)"Jaki najlepiej stosowac trening na siłowni gdy się chodzi na box?"
-Najlepszy jest okresowy trening na siłę
2)"Jakie mogę wykonywac ćwiczenai w domu aby poprawić formę do boksowania?"
-Przykładaj się na treningach, a w domu daj sobie czas na regenerację
3)"Jak wyrobić sobie wytrzymałość do boksu ??"
- Latami treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 977 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4791
a ile razy w tygodniu trenowac box i po ile czasu

kolagen

kolagen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zależnie od idywidualnych predyspozycji, ale na początkek 3x w tygodniu po 1,5h wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 977 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4791
ja mamtaki plan 3 razy w tygodniu silownia trening obwodowy na szybkosc po 30 powtorzen na kazda partie bez odpoczynkow odpoczywam po zaliczeniu ostatniej stacji 2 minuty iznowu obwodowa
i takich obwodow ok 5-6 robie
i 2 razy chce dorzucic boxowanie
a 2 dni regeneracja
co o tym myslicie?/


kolagen

kolagen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myśle, że jeżeli nie masz dobrej genetyki to szybko się przetrenujesz. Ogranicz siłownie do dwóch razy w tyg. Może zainteresuj się treningiem HIT? Więcej w dziale trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 977 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4791
oki mama wysoki nawet posziom tluszczu mysle ze nei zaszkodzi

kolagen

kolagen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zrob tak przez 7 dni ok 15 min po przebudzeniu mierz sobie puls, po 7 dniach wyciagnij srednia z tych wynikow, potem cwicz jak cwiczyles ale jezeli zauwazysz ktoregos dnia, ze ci puls podskoczyl o pare punktow to sobie odpusc na pare dni i zmniejsz intensywnosc treningow. To samo gdybys zauwazyl ze jestes coraz bardziej podatny na infekcje i gdybys pemanentnie czul sie przemeczony, nie mogl zasnac itd.

Pozdrawiam

"Rozumiem furię w twoich słowach, ale nie rozumiem słów." - W.S.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 610 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10639
trening obwodowy jest ok
w wiekszości sportów właśnie taki się stosuje
jeśli potrzebójesz boksu na ulicę to ćwicz na siłowni siłę bez tego jeśli ,nie masz dużego talentu, sobie nie poradzisz
jak już ktoś wspomniał najlepiej ćwiczyć dodatkowo okresowo np okres przygotowawczy w zimie najpierw siła,potem siła i wytrzymałość(biegi), a na końcu dynamika na siłowni i na treningu boks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 977 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4791
na sile nie moge trenowac bo mam problemy z barkami lekarz pwoiedfzial z emale ciezary i duzro ruchow na wzmocneinie miesni naramiennych bo tez moge ale siel wa.ilem cale zycie na silowni tera ztylko potrzebuje szybkosci i tak juz 1,5 roku nie ciskalem wiecej jak 60 kgnma serie a wczoraj poszedlemi po rozgrzewcewycuisnoelm 121 lekkim leszzem fakt z ewczesmiej ciskalem 150 i 140 podnosilem 6 razy a 130 8 a 120 10razy a setka w waskim wyciskalem 18 powtorzen-mysle wiec ze teraz bede napieralpo 30 powtorzen w miare szybko i bieg boxerski z hantelkami 1 kg

kolagen

kolagen

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening silowy...

Następny temat

Karate Shidokan Vs uliczni bojownicy

WHEY premium