SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

28 listopada - UFC on ESPN 18: Smith vs. Clark

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Handout/Getty Images

Curtis Blaydes vs. Derrick Lewis na gali UFC 28 listopada

Starcie ciężkich najważniejszym wydarzeniem eventu.

Jak poinformowała stacja ESPN a następnie potwierdził to jeden z zawodników, podczas gali UFC, która odbędzie się 28 listopada dojdzie do starcia Curtisa Blaydesa (14-2 1 NC, 9-2 1 NC w UFC, #2 w rankingu UFC) z Derrickiem Lewisem (24-7 1 NC, 15-5 w UFC, #4 w rankingu UFC). Pojedynek ciężkich będzie ostatnim wydarzeniem gali i odbędzie się na dystansie 5 rund.

Blaydes jest obecnie na fali czterech kolejnych zwycięstw, od czasu drugiej porażki przez nokaut z Francisem Ngannou Razor pokonał kolejno Justina Willisa, Shamila Abdurakhimova, Junior dos Santosa i Alexandra Volkova.

Lewis ostatni raz walczył na początku sierpnia, Amerykanin dopisał do swojego rekordu kolejną wygraną przez nokaut odprawiając Alexeya Oleynika. Wcześniej Derrick na punkty pokonał Blagoya Ivanova i Ilira Latifiego.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Chris Unger/Zuffa LLC

Anderson dos Santos chce nadrobić stracony czas i szybko wrócić do Oktagonu, najlepiej w walce z Frankie Edgarem

Anderson dos Santos chce szybkiego powrotu do Oktagonu po zwycięstwie nad Martinem Day na gali UFC on ESPN 18. Brazylijczyk chciałby wrócić na gali UFC 257 w pojedynku przeciwko Frankiemu Edgarowi.

Po zwycięstwie nad Martinem Day przez poddanie gilotyną w pierwszej rundzie na gali UFC Vegas 15 w minioną sobotę, Anderson dos Santos (21-8 MMA, 1-2 UFC) chciałby pozostać aktywny i walczyć ponownie tak szybko jak to możliwe. W rzeczywistości „Berinja” wie już nawet, z kim chciałby się zmierzyć w kolejnej walce.

W rozmowie z Combate, dos Santos wyjaśnił, jak chce nadrobić czas, który stracił w 2020 roku z powodu pandemii koronawirusa. Z powodu przerwy, Brazylijczyk pilnie potrzebuje zarobić trochę pieniędzy i wzywa do zestawienia mu kolejnej walki nie później niż w styczniu.

Anderson dos Santos
„Chcę walczyć w przyszłym tygodniu, w przyszłym miesiącu, jestem gotów nadrobić czas, który straciłem. Finansowo, to jest straszne, aby przejść półtora roku bez walki, chcę walczyć ponownie w styczniu, z czołówką. Jeżeli Dana White da mi szansę, chciałbym walczyć na Fight Island, na tej samej kartcie co Conor McGregor kontra Dustin Poirier.”


Chociaż dos Santos powiedział, że nie jest jednym z tych, którzy wybierają sobie przeciwników i chętnie walczy z każdym, kogo UFC mu zestawi, przyznał, że ma marzenie, by stanąć przed jednym z najbardziej znaczących nazwisk tej dywizji: byłym mistrzem wagi lekkiej Frankie Edgarem. Gdyby UFC dało mu szansę zmierzenia się z Edgarem w dowolnym momencie w przyszłości, byłby to kamień milowy w karierze „Berinji”.

Anderson dos Santos
„Nie wybieram nazwisk. Trenuję parter i zadawanie ciosów w stójce. Jestem gotowy na każdego, kogo UFC chce mi dać. To może być Jack Shore, Urijah Faber. Nie rzucam mu jeszcze wyzwania, dopiero co przyszedłem (do UFC), to moje pierwsze zwycięstwo, ale to moje marzenie, by w pewnym momencie w mojej karierze zmierzyć się z Frankie Edgarem. To byłby dla mnie zaszczyt.”


Po rozpoczęciu kariery w UFC, dos Santos przegrał dwa pojedynki przez jednogłośne decyzje ulegając Nad’owi Narimaniemu oraz Andre Ewellowi. Anderson dos Santos uniósł rękę w geście zwycięstwa dopiero w trzeciej walce przeciwko Martinowi Day. W sumie było to 12. zwycięstwo „Berinji” w jego karierze zawodowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Liczyłem na zestawienie tych dwóch i doczekałem się. Jestem bardzo ciekawy tego pojedynku. Zobaczymy, który z nich jest lepszy, ale walka może pójść w dwie strony. Jak dla mnie jest to jedna z najciekawszych walk w HW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Oficjalny plakat i aktualna karta walk gali UFC on ESPN 18: Blaydes vs. Lewis

Tak prezentuje się oficjalny plakat gali UFC on ESPN 18: Blaydes vs. Lewis, która odbędzie się 28 listopada w UFC Apex w Las Vegas i na której walką wieczoru będzie pojedynek w wadzde ciężkiej między Curtisem Blaydesem a Derrickiem Lewisem.

Curtis Blaydes (14-2 MMA, 9 -2 UFC) ma za sobą cztery zwycięskie walki po wygranych wygrywając z Justinem Willisem, Shamilem Abdurakhimovem, Juniorem Dos Santosem i Aleksandrem Volkovem. Jego jedyne dwie porażki w karierze przyszły wraz z walkami z Francisem Ngannou.

Derrick Lewis (24-7 MMA, 15-5 UFC) ma za sobą trzy wygrane walki, w których pokonał Alekseia Oleinika, Ilira Latifiego i Blagoia Ivanova.

Poniżej aktualna karta walk:

UFC on ESPN 18: Blaydes vs. Lewis

Data: 28.11.2020
Miejsce: UFC APEX, Las Vegas, Nevada – USA

Karta główna

Walka wieczoru
256 lbs.: Curtis Blaydes vs. Derrick Lewis

170 lbs.: Miguel Baeza vs. Takashi Sato
125 lbs.: Su Mudaerji vs. Malcolm Gordon

Zapowiedziane walki
135 lbs.: Norma Dumont Viana vs. Ashlee Evans-Smith
265 lbs.: Parker Porter vs. Josh Parisian
125 lbs.: Rachael Ostovich vs. Gina Mazany
135 lbs.: Anderson dos Santos vs. Martin Day
155 lbs.: Renato Moicano vs. Rafael Fiziev
205 lbs.: Devin Clark vs. Anthony Smith
145 lbs.: Sean Woodson vs. Jonathan Pearce
125 lbs.: Amir Albazi vs. Zhalgas Zhumagulov
145 lbs.: Spike Carlyle vs. Bill Algeo
135 lbs.: Luke Sanders vs. Nathan Maness


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2020-11-25 17:48:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Getty Images

Curtis Blaydes zawalczy z Jonem Jonesem w wadze ciężkiej tylko wtedy, gdy otrzyma za tę walkę podwyżkę

Rywalizujący w wadze ciężkiej UFC Curtis Blaydes mówi, że organizacja musiałaby zapłacić mu więcej, jeśli chciałaby go zestawić w walce przeciwko Jonowi Jonesowi, który przymierza się do przejścia do dywizji ciężkiej.

Curtis Blaydes wraca do Oktagonu w ten weekend, aby zmierzyć się z Derrickiem Lewisem w głównej walce wieczoru gali UFC on ESPN 18. Zwycięzca tej walki może otrzymać pojedynek o tytuł. W ostatniej walce, Blaydes wygrał przez jednogłośną decyzję z Alexandrem Volkovem i został skrytykowany przez prezydenta UFC Danę White’a za słabą kondycję i komentarze przed walką, w których sugerował, że zasługuje na podwyżkę. Blaydesa jednak nie obchodzi, co myśli o nim White.

Rozmawiając z Aaronem Bronsteterem z TSN przed walką z Lewisem, Blaydes wyjaśnił, że walka z Jonesem o miano pretendenta o tytuł wagi ciężkiej ma sens tylko wtedy, gdy dostanie podwyżkę za to starcie. W przeciwnym razie Blaydes mówi, że woli raczej „walczyć z bumem”, jeśli za walkę z Jonesem miałby zarobić tyle samo pieniędzy za walkę niezależnie od statusu przeciwnika.

Curtis Blaydes
„Nie, nie będę walczył z Jonesem). Jeśli wygram tę walkę (z Lewisem), chcę walczyć o tytuł. Nie będę mięsem armatnim, żeby zbudować pozycję kogoś innego. Zbudowałem już swoją pozycję i czuję, że na to zasłużyłem. Czuję, jakbym nie musiał brać tej walki, jeśli nie będę jej potrzebował. To jest walka o tytuł. Nie będę walczył z Jonem Jonesem, żeby udowodnić, że zasługuję na walkę o pas w wadze ciężkiej, to niedorzeczne.

Mówimy o pieniądzach. Nie będę walczył z Jonem Jonesem za 200 tysięcy, to niedorzeczne. Myślę, że wielu ludzi zapomina, że dostajemy to, co nam się płaci, niezależnie od tego, kto jest przeciwnikiem. Więc nie muszę walczyć z Jonem Jonesem, żeby zarobić moje 200 tysięcy. Mogę walczyć z jakimś cieniasem i zarobić 200 tysięcy. Jeśli będę walczył z Jonem Jonesem, chcę lepszych pieniędzy.”


Po zwycięstwie nad Lewisem w sobotni wieczór, Blaydes nie miałby już nikogo przed sobą, poza pretendentem Francisem Ngannou i mistrzem Stipe Miocicem, którzy to prawdopodobnie spotkają się w walce o pas w marcu 2021 roku. Jeśli Blaydes pokona Lewisa, być może będzie musiał chwilę poczekać, by walczyć o pas, otwierając sobie możliwość stoczenia w międzyczasie kolejnej walki. Oczywiście wykluczone jest, żeby była to walka z Jonesem bez podwyżki. Dla Blaydesa to wszystko jest biznesem, a on chce być odpowiednio opłacony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


UFC on ESPN 18: Blaydes vs. Lewis - wyniki ważenia

Przedstawiamy wyniki ważenia przed galą UFC on ESPN 18: Blaydes vs. Lewis, która odbędzie się w UFC APEX w Las Vegas, a jej walką wieczoru będzie pojedynek w wadze ciężkiej między Curtisem Blaydesem a Derrickiem Lewisem.

Ważenie rozpocznie się o godzinie 18:00.

Karta główna (godzina 4:00)

Walka wieczoru
256 lbs.: Curtis Blaydes () vs. Derrick Lewis ()

Co-main event
205 lbs.: Devin Clark (204.5) vs. Anthony Smith (205)

265 lbs.: Josh Parisian (265.5) vs. Parker Porter (263)
170 lbs.: Miguel Baeza (171) vs. Takashi Sato (170)
145 lbs.: Bill Algeo (146) vs. Spike Carlyle (145.5)

Karta wstępna (godzina 1:00)
135 lbs.: Norma Dumont Viana (139.5)** vs. Ashlee Evans-Smith (135.5)
135 lbs.: Martin Day (135.5) vs. Anderson dos Santos (135)
125 lbs.: Gina Mazany (125.5) vs. Rachael Ostovich (125.5)
145 lbs.: Kai Kamaka III (145) vs. Jonathan Pearce (145.5)
125 lbs.: Malcolm Gordon (126) vs. Su Mudaerji (126)
Catchweight 140 lbs.: Nate Maness (139.5) vs. Luke Sanders (140)

*- Walka Curtis Blaydes vs. Derrick Lewis została odwołana z powodu pozytywnego wyniku testu na koronawirusa u Curtisa Blaydesa.

**- Norma Dumont Viana przekroczyła limit wagi koguciej przez co zostanie ukarana odjęciem części wypłaty, jeśli Ashlee Evans-Smith zgodzi się na walkę w catchweight, a komisja ją zatwierdzi.





Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2020-11-27 19:51:17

Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2020-11-27 19:52:01

Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2020-11-27 22:04:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Walka wieczoru gali UFC on ESPN 18 między Curtisem Blaydesem a Derrickiem Lewisem została odwołana

Dramatyczne wieści płyną z Las Vegas dotyczące jutrzejsza gali UFC on ESPN 18, która właśnie straciła walkę wieczoru, podczas której mieli się zmierzyć dwaj zawodnicy wagi ciężkiej Curtis Blaydes i Derrick Lewis.

Powodem odwołania pojedynku jest pozytywny wynik testu na koronawirusa u Curtisa Blaydesa. O odwołaniu walki poinformował Ariel Helwani z ESPN.
https://twitter.com/arielhelwani/status/1332366331279257603?s=20

Organizacja postara się przełożyć pojedynek Blaydesa z Lewisem na grudzień, ale nie jest to jeszcze nic pewnego.

Nową walką wieczoru gali UFC Vegas 15 zostanie najprawdopodobniej pojedynek między byłym pretendentem do tytułu wagi półciężkiej Anthonym Smithem a Devinem Clarkiem, który był zestawiony na tej gali jako co-main event.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Lipa, czekałem na tą walkę

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Ja tak samo zwłaszcza, że wyłoniłaby kolejnego pretendenta do tytułu. Jest jeszcze szansa, że zestawią ich w grudniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


UFC on ESPN 18: Smith vs. Clark – wyniki

Przedstawiamy wyniki walk gali UFC on ESPN 18: Smith vs. Clark, która odbędzie się w UFC APEX w Las Vegas, a jej walką wieczoru będzie pojedynek w wadze półciężkiej między Anthonym Smithem a Devinem Clarkiem.

Gala rozpocznie się o godzinie 2:00 czasu polskiego.

Walka wieczoru:
205 lbs.: Anthony Smith pokonał Devina Clarka przez poddanie (trójkąt nogami) 2:34, runda 1

Karta główna (godzina 4:00 czasu polskiego):
170 lbs.: Miguel Baeza pokonał Takashiego Sato przez poddanie (gilotyna) 4:28, runda 2
265 lbs.: Josh Parisian pokonał Parkera Portera przez jednogłośną decyzję
145 lbs.: Bill Algeo pokonał Spike’a Carlyle’a przez jednogłośną decyzję
139,5 lbs.: Norma Dumont Viana pokonała Ashlee Evans-Smith przez jednogłośną decyzję
145 lbs.: Jonathan Pearce pokonał Kaia Kamakę III przez TKO (ciosy) 4:28, runda 2

Karta wstępna (godzina 2:00 czasu polskiego):
135 lbs.: Anderson dos Santos pokonał Martina Daya przez poddanie (gilotyna) 4:35, runda 1
125 lbs.: Gina Mazany pokonała Rachael Ostovich przez TKO (kopnięcie frontalne na korpus i ciosy) 4:10, runda 3
125 lbs.: Su Mudaerji pokonał Malcolma Gordona przez KO (ciosy) 0:44, runda 1
140 lbs.: Nate Maness pokonał Luke’a Sandersa przez poddanie (duszenie zza pleców) 2:29, runda 2


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2020-11-29 13:13:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 378 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29513
No jedna z ciekawszych walk w HW i cała gala przestała być ciekawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 378 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29513
Gładko Smith, zaskoczyło mnie, że zgodzili się na 5 rund.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szukam klubu mma lub bjj

Następny temat

Bellator 245: Phil Davis vs. Lyoto Machida i Bellator 246: Juan Archuleta vs. Patrick Mix

WHEY premium