SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

20mg nolvadexu na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13201
witam

JA brałem 20mg nolvy na cylu przy 1g soku na tydzien + dodoatki i stwierdzam ze u mnie mocno poblokował przyrosty jak i rownez siłe. Zamieniłem nolve na proviron 1 tab na dzien i dotego dodałem stanoject 50mg c2d i efekty siłowe skoczyły od razu i jak by tez lekko masa ruszyła.
Obecnie stwierdzam ze nie zaczne juz rzadnego cyklu bez provironu w dawce 1 tab na dzien ale mam zamiar sie skusic na 2 tab na dzien bo to naprawde srodek rewelacja jak dla mnie. Świetnie podwyzsza libido. i dzieki niemu łatwiej pozbyc sie tłuszczu.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
E-lite uwazaj z ari bo kazdy poleca dawke pol tabsa e2d...sadze ze to za duzo...jak obserwuje siebie na cyklu...daje 1/4 tabsa e2d do 500-1g enana i jest good...zreszta Shox tez narzeka dajac wieksza dawke ari ze efekty slabsze ma or something...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
ziki lecisz z ari od początku cyklu czy włączasz dopiero w poźniejszym momencie ?

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995


E-lite dawkę Ari to już sam musisz ustalić jaka będzie odpowiednia dla Ciebie, bo 1/2 tab e2d może się okazać sa silne, wtedy pokombinuj jak tabsę podzielć na 1/3 (mam patent nawet hehe ), bo 1/4 e2d to może się okazać za mało. Ewentualnie testa zwiększysz. Shox po pierwszej styczności z Ari powiedział, że będzie do każdego cyklu wrzucał

Proviron ma dużo plusów ale i minusy są. Z plusów to na pewno to że jest to inhibitor, wiąże się z SHGB, poprawia samopoczucie i libido. Żeby wyeliminować estro na takim poziomie jak Ari to 75-100mg Provi dziennie byś musiał wrzucić, Gregor takie coś planuje o ile pamiętam. A to już spory wydatek, buteleczka starczy raptem na 5 dni... Czyli w miesiącu jakieś 250zl na samo Provi

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22683
eOr czyli jak nolve teraz jade 40mg juz kikla dni i widze poprawe to zejsc do 20mg?a potem do 10mg?No i musze nolve dokupić bo jeszcze zostało jakies 3-4 tygodnie do konca cyklu łącznie z odblokiem a nolvy został juz tylko jeden lisć:/ Wogule nolva mnie wk*rwia,zaczełem ja stosowac i czuje sie jakbym juz dawno z cyklu zszedł..nie wiem czemu tak mam,wogule nie czuje sie jak na cyklu w sumie moze to tez chodzi o to ze to juz ok7 tydz. cyklu i testa juz nie czuje,aczkolwiek tak czy siak zarzuciłem nolve waga staneła a nawet jakby spadła a moze to tylko jakies moje urojenie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14191
A tak na marginesie Armidex powinmno sie brać rano czy na wieczor ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Wark oczywiście bierz minialna dawkę skuteczną, po co się truć niepotrzebnie. Jeżeli bierzesz przeciw nadmiernej retencji 10mg może już wystarczyć, jeżeli miałeś problem z gino to 20-30mg ed (wypróbuj).

Donsterydo przyjmnij jedną porę brania, np. rano i tak już cały cykl bierz. Ari długo działa jedna dawką około 2 dni.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12475
a ja mam takie pytanie czy nolva 10 mg ed starczy na cyklu z mety 30 mg ed?
zeby gino nie wyskoczylo?

"Jeśli chcesz być najlepszym, musisz zrobić coś, czego nikt inny jeszcze nie zrobił"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Starczy, ale akurat dużo lepszym rozwiązaniem będzie 1 tab Provironu dziennie, wtedy poczujesz co znaczy kop na mecie

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12475
mowisz bedzie lepiej?
to chyba zakupie go
tylko torche drogi

"Jeśli chcesz być najlepszym, musisz zrobić coś, czego nikt inny jeszcze nie zrobił"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Durabol 150mg/ml "British Dragon"

Następny temat

rozpiska EFEDRYNY dla dziewczyny

WHEY premium