SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

20mg nolvadexu na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5325

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
czy ktos stosowal? jezeli tak to chetnie poznam spostrzezenia, wczesniej stosowalem 10mg i bylo OK przy dawkach ~500mg testa week, teraz jade troche wiecej wlasciwie bez wiekszego zastanowienia dalem 20mg jednak przypomnialo mi sie teraz, ze nolva zwieksza SHBG stad tez troche sie obawiam czy przypadkiem nie obnize zbyt mocno poziomu wolnego testa/saa przez co efekty beda lipne, jak myslicie, ktos ma doswiadczenia z ta dawka? no i dochodzi jeszcze obnizenie IGF-1.. hmmmm co sadzicie, za duza dawka? dalem taka bo nie lubie byc spuchnietym ale jak mam malo co zrobic to chyba nie ma to sensu... mmm?



Zmieniony przez - e-lite w dniu 2007-02-02 19:17:55
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
No ja teraz też 500mg testa/week + dodatki planuje ale wrzucam Arimidex 0,5mg e2d chyba lepiej będzie i zdrowiej dla wątroby bo Nolva troszku ryje hehe. Nolve jak już weźmiesz będziesz musiał ciągnąć przez cały cykl i przez całe PCT, bo jak odstawisz nagle to będzie estro-boom. Pomyśl nad Ari

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
wiem wiem zawsze ciagne ja dlugo po cyklu coby sie oczyscic z estrogenu.. arimidex widzisz wczesniej sie nim nie interesowalem bo nolva sie sprawdzala doskonale i byla duzo tansza.. od dzis zmniejsze nolve do 10mg no chyba, ze ktos stosowal 20mg przy lacznej ilosci soku 1g/week i mial dobre rezultaty tak wiec czekam na wiecej wpisow pozdufka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1126 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19199
dokaldnie lepiej przywal armidex wcale tak drogo nie wyjdzie jak bedziesz go sypał 1/4 tab codziennie a mam chłopa na silce co wali ponad gramam teścia sutki jak u krowy a teraz nawet nie widac po nim że wali aż 1 gram teścia wczęsniej jak się nabawił tych krowich sutków sypał własnie tylko nolve 10mg przy zaledwie 500mg tescia a teraz prosze jak pięknie tyle z mojeje strony ari jest naprawdę mocnym i skutecznym środkiem warty swojej ceny takie moje zdanie

Gęstość, proporcje ,pocięcie ,estetyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1458 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15087
wiesz mnie giono zlapalo na tesciu i dece walilem 500mg/week i jechalem 40mg nolvy caly czas efekt gut byl wiec nie ejst zle:)
pozdrawiam

On ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
E-lite ja czesto dawalem 20mg nolvy ed na cyklu...gdzie np. bylo 400mg tescia np. i efekty byly...puchlem jak zawsze
Kazdy organizm inaczej reaguje...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Nolva tu*****nia. W dodatku organizm wykazuje zwiększenie tolerancji na tamox po długotrwałym braniu IMO, nie wiem jakim mechanizmem to się odbywa, może powinowactwo z receptorami estrogenowymi nie jest już tak silne W każdym bądź razie efekt taki występuje.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
"zwiększenie tolerancji "

ktore nie nast. chyba za szybko...bo gino leczy sie miesiacami np. stala dawka i daje rade...mowie z praktyki...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Jednak przy większej ilości estrogenów Nolva już sobie rady nie daje. A tyle co masz między cyklami to mało, ale gino wyskoczy.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
zamawiam ari ******le ta nolve
SHBG i IGF-1 to POTEGA
nolva mizernie wypada na ich punkcie
wczesniej o tym nie myslalem w sumie dzialala i bylo ok
no ale skoro jest cos lepszego

rozpatruje tez proviron... to na prawde BARDZO ciekawy srodek
raz jest antagonista estrogenu
dwa zmniejsza SHBG!!!

podobnie robi to winstrol dlatego wlasnie tak znakomicie sie sprawdza w ostatnich etapach cyklu

zauwazcie - poziom SHBG scisle zwiazany jest z poziomem saa

w momencie kiedy zaczynamy cykl - poziom SHBG jest niski stad duza czesc podanej dawki jest w formie aktywnej co przynosi znakomite rezultaty, gdy poziom saa w krwiobiegu rosnie - poziomu SHBG rowniez.. coraz mniejsza ilosc saa jest w formie aktywnej - niezwiazanej - dzialanie saa spada. w ktoryms tam tygodniu mamy juz tak wysoki poziom SHBG, ze przy pozostaniu na stalej dawce nie zrobimy nic

i wtedy wlasnie obnizenie poziomu SHBG na nowo pozwoli nam korzystac z dobroci soczku

ciekawe czy skuteczniejszy w tej kwestii jest proviron czy winstrol..
jakkolwiek - mamy dwa znakomite boostery saa


taka ciekawostka o ktorej zaraz bedziecie mogli przeczytac:

kazdy z nas ma rozny poziom SHBG..
pan B ma nizszy od pana A
pan B przyjmuje 500mg saa z czego w formie niezwiazanej/aktywnej jest 3/10
pan A przyjmuje ta sama ilosc saa lecz ilosc aktywnych molekul to juz 1/10
wiadomo, ze na pana A srodki wplyna mocniej hehe

ale ciekawostka

nie no ogolnie to musze przyznac, ze proviron i winko w dopingu to jak dla mnie prawdziwe perelki


eOr jak wyglada relacja arimidex/SHBG? znajdz jak bedziesz mial chwile

zaraz wkleje cos ciekawego czejkerappa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
w sumie to sami poczytajcie
na prawde ciekawe info
http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=84046 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Durabol 150mg/ml "British Dragon"

Następny temat

rozpiska EFEDRYNY dla dziewczyny

WHEY premium