SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

20mg nolvadexu na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
2 butleki starcza na cykl spokojnie i jeszcze jako dodatek do odbloku zostanie

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Eor GG odezwij sie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 516 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3113
Do 1g testy przy odpowiedniej diecie mnie nic nie zalewa. Osobiście staram się raczej tak dopasować dawke testy aby nie brać nolvy. Przy cyklu z jej użyciem mam wrażenie jakby przyrosty w drugiej fazie cyklu były wolniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3615 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
to by sie zgadzalo... nono to nolvie mowimy paaaaaaaaaaaah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22683
Deca dokładnie..w sumie mi juz 11 tydzien bije wiec to normalna kolej rzeczy,ale po wzieciu nolvy jakbym wogule testa nie czuł...baa nawet schudłem 2 kilo ale to raczej od braku snu,ogolnie to definicja sie poprawiłą po zazyciu nolvy,nie jestem wogule zalany.Mniejsza opuchlizna,suche mięso,tyle ze teraz przy tej nolvie to juz wogule stanąłem....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
DD lecisz dieta low carb ??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 516 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3113
Po prostu żywie się zdrowo. Nacisk kłada na ilość spożywanego białka.

Zmieniony przez - Deca_ban w dniu 2007-02-05 15:45:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
Jak prolka wchodzi...dawka ciagle ta sama? nadal czuc lepsze samopoczucie i efekty stopniowe sa? czy musiales zwiekszac...bo sam na wakacjach polece z prolka zapewne...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 516 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3113
Było to tak:

- 20.08 rozpoczełem cykl z pewnych środków, z których meta działała tylko jak powinna, efekt raczej mizerny, nieco z dietą byłem na bakier, jaranie + kupa słodyczy, trwało to ok. 8-9 tyg.
- następnie zacząłem HCG (dalej miał być clomid) w jego trakcie zapalenie oskrzeli, i tak wyszło zacząłem wbijać prolo w dawce 200-300mg/tyg do świąt bożego narodzenia
- od świąt prolo zwiększyłem do 700/tyg, od ok. 5-go stycznia dołożyłem Stanabolon EAP w dawce 40mg i tak sobie ciągne
- plan mam zjeść 400 tab, aktualnie kończe drugą setkę, prolo do samego końca winsa będe ciągnąć w dawce 700 następnie przejde na propa i tak stopniowo w dół do 50mg EOD
- w trakcie i po wiadomo HCG, na PCT nolva + clomid + proviron, kupa jakiś pierdół na podbicie testo oraz w chwilach grozy Kamagra, mam nadzieje że dam rade!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1665
Do e-lite, choć nie czytalem wszystkiego;
Nolvadex w dawce 20mg dziennie nie pomogl juz na opuchlizne przy dawce testosteronu 1250mg tygodniowo i powodowal uderzenia gorąca do glowy oraz lekkie z tego powodu jje zawroty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Durabol 150mg/ml "British Dragon"

Następny temat

rozpiska EFEDRYNY dla dziewczyny

WHEY premium