SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

20kg?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1092
Witam wszystkich postanowiłem zacząć przygode z koxem do tej pory ćwiczylem calkowicie na sucho z pomoca oczywiscie suplemementow.Moj staz treningowy to 3,5 roku.postanowilem zacząc metanabolem 2-3-3-2-2-1 oczywiscie z wszelkimi oslonami,odblokiem,witaminami... co tu bede ukrywal zalezy mi tylko na sile i tu pytanie czy mozliwy jest skok 20kg na metanabolu w treningu typowym na sile w wyciskaniu lezac?przypominam ze jest to moj pierwszy cykl saa i interesuje mnie tylko sila.czy taki skok jest wedlug was realny prosze o opinie .Wiem ze kazdy organizm jest inny ale mimo to co o tym myslicie pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 177 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2748
ja wlasnie od 5maja zaczynam cykl i co o nim sadzicie -->
meta po 3 tabletki dziennie + kreatyna + witaminy + hepatil + clomid +silownia 3 razy w tygodniu + oczywiscie dieta i picie duzej ilosci wody ?
mam 20lat,wzrost 185cm i waga 60kg.. mam straszna niedowage a już diety weglowodanowe robilem i lipa..bralem tez 1 raz megace i poszlo mi tylko 5kg.

Na sucho to nawet trawa nie urośnie %-D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1126 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19199
myślimy że dasz rade , ale jak jestes już taki narwaniec to kup sobie cos profilaktycznie na stawy jakiś kolagen albo glukozamine zebyśmy cię nie mieli na sumieniu

Gęstość, proporcje ,pocięcie ,estetyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Wiek 18 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9483
głównie to sprawa genetyki, mi np. na mecie duzo sily idzie

życie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
a mi bardziej masa, a sila to tak srednio, z tym ze mam trening nastawiony na mase bardziej, duze obciazenia - mniej powtorzen, powtorzenia wymuszone itd

Zmieniony przez - prv_87 w dniu 2007-03-18 14:53:24

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Wiek 18 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9483
Wnioskując tak jak napisałem: kwestia genetyki

życie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1092
Do marcinekkk:mysle ze masz racje z tym kolagenem.Do Adrian.N moglbys mi powiedziec jakiego rzedu silowe wyniki osiagnales na tym saa?chodzi mi o jeden kokretny cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21802 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Dlaczego tak to rozpisałeś?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Wiek 18 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9483
1-5 20mg ed - pierwszy cykl skok siły miły +18kg na klatke juz po odbloku. Byłem zadowolony, ale ty się tym nie sugeruj.

życie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1092
to bardzo miło:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8240
Stala dawke jedziesz przez 5 tyg nie baw sie w piramidki bo sa juz niemodne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
"niemodne"

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EQUIPOISE

Następny temat

Problem z mietkiem!!!

WHEY premium