SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2009 IFBB New York Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 40013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 746 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38635
dajesz kase i wymagasz...nie przejdzie to na zawodach typu mr olympia,czy arnold classic ale na mniejszych jak widac przechodzi....w dobie recesji sponsorzy sa na wage zlota...jak widac doslownie...

tutaj kompletnie masti rzuciles glupote

na ostatnich olympiach bylo faworyzowanie cutsa i dexa, tutaj bylo wg mnie wszystko slusznie sedziowane

z reszta my widzimy tylko zdjecia i tez duzo ludzi wydaje oceny patrzac na ogol sylwetki "jak wyglada"

a chodzi o proporcje i dociecie ktorych nie dostrzega duzo ludzi

Szukaj, a znajdziesz!

Moja siłownia - http://www.sfd.pl/Siłownia_Melona_i_ekipy_:_-t348550.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlatego ja sie zgodzilem tylko w wiekszosci nie trzeba dodawac jaki byl wynik mr O w 2007 roku i czemu sie z nim nie zgadzam.

mozliwe ze nba zywo inaczej by to wygladalo, ale sylwetka evana mnie nie przekonuje w ogole.

no ale coz, nie jestem sedzia

Zmieniony przez - psonic w dniu 2009-05-17 14:46:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Markus wogóle nie ma proporcji .. 3 miejsce dla tego pana słysznie Dennis na 2 ? hmm lubie go ale na tych zawodach nie zachwycił formą
Evan zasłużył na 1 bo nie ma słabych punktów ( chyba że LEKKO klata odstaje )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20851
czemon, wiec....ruhl ma widoczna kontuzje klatki, szeroka talie. Silvio nie ma barkow i jest maly.. Evan nie ma slabych punktow. dziekuje.

NO BULL - Muscular Development Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31200
"Evan zasłużył na 1 bo nie ma słabych punktów ( chyba że LEKKO klata odstaje )" najpierw piszesz że nie ma a zaraz a ze chyba letko klata zdecyduj sie chłopie . a to co do tych proporcji Ruhla to według mnie ma do***ane proporcje tali wcale wy***anej nie ma ogromne barki bicepsy tricepsy moze troszke gorzej i o brzuchu nie wspomne

ps a na tej focie co ja wstawiłem to EVan ma moze mneijsza talie od ruhla ? ojjj wątpie . Wygrany ma się wyróżniać i ma miec to coś


mie bede sie sprzeczał każdy ma swoj ideał sylwetki i inaczej widzi to wiec bez spinek i Pozdro

Zmieniony przez - czemon w dniu 2009-05-17 14:54:55

Zmieniony przez - czemon w dniu 2009-05-17 14:56:32

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
penthaus - ja tez lubie Evana, ale imo Ruhl ma lepszą, grubszą klatkę mimo kontuzji (której skutki nie są jakoś szczególnie widoczne), a takze nie ma szerokiej talii, a ma lepsze mięśnie brzucha niz Centopani. Markus ma lepsze, bardziej wyseparowane bicepsy. Barki oczywiscie tez na korzysc Ruhla.



Zmieniony przez - Smokealot w dniu 2009-05-17 15:00:58

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a gdzie zgubił triceps ? sylwetka powinna być spójna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
a ja jak patyrze na evana to mam wrazenie ze jest strasznie mały , jak na swoje mozliwosci oczywiscie , ogromna klatka jesli idzie o uk kostny i musi na nią naładowac jeszcze sporo gore plecow i klatki zeby to sie jakos prezentowalo fajnie moim zdaniem , łapy ma fajne , moze jeszcze barki podciagnac i posladkowe ;]

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23967
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31200
hehh końcówka Dobra :D

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ME w kulturystyce - 2009 - Serbia

Następny temat

scR nagrodzony za aktywność!

WHEY premium