SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2009 IFBB New York Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 39962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
silvio 4 Pewnie nieźle wcurwiony :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
Evan Wygrał zasłużenie

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
No to prawie zgadłam kolejność tylko zamienić DJ z Silvio miejscamiEvan forma dobra zasłużone zwycięztwoale James na 2 miejscu to wielka niespodzianka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6233
Evan bravo!!!!! Świetny debiut i oby więcej sukcesów Prawdziwy Golden Boy! Mój ulubiony zawodnik obok Dennisa Wolfa

You want something?
Go and get it.
Period.



>>>BodyBuilding<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
sedziowie chyba byli zajeci czyms innym....patrzac na zdjecia i na wyniki jest ogromny rozdzwiek......
jestem kompletnie zaskoczony:miejsca ruhra,henrego,sivio,carrei to chyba zart?a hidetada?powinien byc trzeci-bije na glowe i evana i dennisa.
podobnie z miejscami evana,dennisa,dugdale...moze karty sedziowania byly zle numerowane?po prostu cuda...:)
dla mnie to kolejne zawody z zmanipulowanymi wynikami...-omijajcie nowy york-bo tam oszukuja!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6233
masti gadanie... Zobacz na formę Evana. Świetnie docięty i o wiele większy niż kiedy zdobywał kartę PRO. Nogi powiększył o dwa rozmiary i wyszedł pełny jak żaden inny zawodnik. Na ostatnich fotkach z bliska widać jak mocno był docięty. Do tego, że jest wielki to jeszcze niezwykle estetyczną ma sylwetkę. I w porównaniach było widać, że się wyróżnia. Evan wygrał zasłużenie koniec kropka.

You want something?
Go and get it.
Period.



>>>BodyBuilding<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 652 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41220
202 english wygral zasluzenie ale henry pobity przez dugdale'a to chyba jakies nieporozumienie i zenada. W open wedlug mnie zbyt surowo pojechali z Silvio powinien byc przed Marcusem, lubie Ruhla - to ze jest wielki itd ale popatrzmy konstruktywnie takiej kondycji, dociecia i jakosci jak Silvio, Ruhl nigdy nie bedzie mial . . .
Zawody mialy ciekawa obsade a to mnie poprostu roz***alo





Eduardo zaslugiwal na lepsze miejsce pobil raz Dugdale'a i tak powinno zostac. Henry to chyba siedzi w domu i placze Dugdale okradl go w bialy dzien


Zmieniony przez - prosac w dniu 2009-05-17 10:55:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20851
No i brawo!!!

Tak jak mialo byc. No i teraz niech odszczekaja ci, ktorzy nazywali go tucznikiem

A znawca masti jak co zawody...zawiedziony sedziowaniem , czy to mp, ms czy ny pro

NO BULL - Muscular Development Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
prosac: no moze ruhl dociecia nie bedzie mial jak sylvio ale tym bardziej sylvio nie bedzie miałmasy ruhla , a to tez sie liczy , tym bardziej ze ny jest znane z propagowania ze to tak ujme , takich wielkich swirow naładowanych do maxa , mozna sie było spodziewac , tym bardziej ze sylvio odstawał od swojego maxa a jesli zawodnik nie ma progresu a wrecz przeciwnie to sie go jedzie jak np było z joj na im ;]

GO HARD OR GO HOME

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ME w kulturystyce - 2009 - Serbia

Następny temat

scR nagrodzony za aktywność!

WHEY premium