SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

20% ludzi wspomaga intelekt lekami?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
http://wiadomosci.onet.pl/1727056,16,item.html

ja w sumie juz dluzszy czas mam przerwe od tego typu rzeczy
a jak u Was?

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Nigdy tego typu rzeczy nie stosowałem. No może przez jakiś czas kilka lat temu amfetamina, ale lekiem trudno to nazwać;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2716 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12436
no ja to raczej nigdy takich nie brałem najwyzej jakies witaminy
albo zioła nie wiem czy o sie liczy .??

<<< SHOTTAS Team >>>
http://www.cwaniak.rembertow.net/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Nigdy nie stosowałem - nie mam problemów z koncentracją przy trybie zycia jaki prowadzę - odpowiednie odzywianie, odpowiednia ilosć snu itp.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 351
leki nie tylko dobra kawka na wieczor ksiażeczki przed sesja/matura i lecimy x]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
rownieztakich lekow nigdy nie brale, a amfe tylko raz.
wogole po cholere sobie zasmiecac organizm takimi lekami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ja tam testowalem kilka wynalazkow.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-04-10 11:56:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
i jak faftaq?

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Ja tam w nocy się uczyć nie potrafię. Max 2 godziny dziennie od 16-18. Więc jak mam egzamin to rozkładam sobie materiał na mniejsze części. Co prawda dłużej się uczę, ale na razie jako jeden z nielicznych na magisterce jestem bez poprawki:P Kiedyś mówili, że po fecie się dobrze uczy, ale na mnie nie działało. Nie mogłem usiedzieć i trza było gdzieś wyjść.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2008-04-10 12:14:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
boguc - no jak z suplami w sporcie, a nawet gorzej. tutaj tez bez treningu i odpowiedniej regeneracji - wiele nie zdzialasz. z dieta tylko sprawa jest prostsza

w sporcie farmakologia jest dosc mocnym dodatkiem, we wspomaganiu wysilku intelektualnego, niestety leki maja moc suplementow. piracetam byl ciekawym rozwiazaniem, co znamienne - najmilej wspominam pierwsza przygode, za drugim razem musialem zwiekszyc dawke zeby "czuc" jego dzialanie. byc moze dlatego, ze byly to dwa preparaty roznych firm, choc niby substancja ta sama...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 377 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8755
nigdy nie uzywalem i nie bede
jestem w stanie sam nad tym zapanowac(koncentracja)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple/Nadczynność tarczycy

Następny temat

Które białko wybrać...

WHEY premium