SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1szy cykl na winku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11
Witam, jestem tu nowy, tzn pare lat temu bylem kawalek czasu ale pewnie nie pamietacie, przechodze do sedna tematu, tematow takich bylo 1000 ale nie wszystkie odpowiadaja na moje pytania a przy saa wole spytac niz zalowac,
Mam 21lat, pierwszy cykl na saa to bedzie kiedys cwiczylem od 15-18roku zycia ptm przerwa dwa lata rok cwiczen i rok przerwy i wracam jak sie uda wrzuce zdj jak na masie bylo w wieku 18 lat a jak teraz jest po rzezbie w wieku 21,
Chce zrobic cykl na winie znajomy ma mi ogarnac nie wiem jaka firma itd potem to dorzuce chce tabsy choc wiem ze strzykawki lepsze, cykl bedzie trwal 4-5 tygodni, musze sie odblokowac po tym? Jedni mowia tak inni nie, na stawy cos mi kumpel tez ogarnie jesli o to chodzi, duze spadki sa po skonczeniu cyklu? Po cyklu bedzie kreatyna bcaa itd juz bez saa cwiczyl jakis czas na odpoczynek dla organizmu,i kolejny problem.robie od 6-16 i dieta bedzie ale w czasie roboty jakies bialko starczy jak wypije i dorzuce aminokwasy dla pewnosci czy cos? Niestety chocbym chcial robie w zakladach miesnych i nie moge zadnego swojego jedzenia wniesc jedynie po kryjomu w shake wypije bialko, dwa tygodnie bede miak wolne od roboty a pozostale 2-3 bede musial se radzic chce 5tygodni cykl bo winko podobno pokazuje swoja moc w czasie 4 tygodnia, z gory dzieki za wyrozumialosc i pomoc tych ktorych laczy nas to samo, pasja machania ciezarami :) a wniko chce bo aktualnie na rzezbie mi odpowiada i chce suche mieso bez nadmiaru sadla. Pozdro :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Ułóż dobrą dietę i bez wspomagania zrobisz wiele, a nie od razu droga na skróty. Co do samego posta, to na przyszłość pisz krótsze, bo większości się nie chce czytać poematów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11
Tu zdjecie przed rzezba z wieku 18 lat tuz przed koncem z przygoda na 2 lata ponad :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11
I jesli pomoze teraz wracam zdj jest po pierwszej rozgrzewce od roku, aktualnie jade na cm3+bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11
Wiek:21
Wzrost:178
Waga:75
Dieta: ogarniam jak sie da bedzie dopieta na ostatni guzik
Cykle na Saa: brak ten bedzie pierwszy
Cel cyklu: czysta masa miesniowa i sila
Tendencja do tycia: raczej nie waga stala nawet na fastfoodach;p
Sklonnosc do lysienia: nie
PPM: nie wiem w normie chyba nie mam z tym zadnych problemow
Obwodow nie wypisalem bo nawet sie nie mierzylem jutro to zrobie i dolacze jelsi konieczne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
chcesz budować siłę i masę mieśniową przez 5 tygodni na winie? może doświadczenia nie mam gdyż sam jestem na swoim pierwszym cyklu ale z teorii wiem ,że przez 5 tygodni to nic nie zbudujesz, do tego wino solo na pierwszy cykl to też nie za dobra opcja, za "sadło" odpowiedzialna jest dieta a nie środki, poleć solo testosteron, przypnij diete, kontroluj estro, bij regularnie hcg i leć tego testa nawet 24 tygodnie albo i dłużej ale na twoim miejscu potrenowałbym solidnie przez jakiś rok i potem dopiero doping,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Jak wyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94932 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ankieta działu !!!!!!!!!!!!!!!!!

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Przez to chyba każdy sam musi przejść, tzn zaczynać bawiąc się w mini dawki na mini cyklach i się sam przekonać, że takie smyranie daję tylko chwilowe skoki obwodów poprzez retencję lub chwilowe wycinki przez wyciągnięcie wody z organizmu. Z drugiej strony trzeba stopniowo poznawać saa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
A ja mysle ze lepiej posluchac bardziej doswiadczonych tu i zrobic normalny cykl niz uczyc sie na bledach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Owszem, ale doping to sprawa bardzo indywidualna i większość rzeczy i tak się trzeba nauczyć na sobie. Jest tu kilka osób z na prawdę potężną wiedzą, ale oni muszą w ciemno doradzić amatorom saa żeby sobie krzywdy nie zrobili i robią to często za pomocą schematów. bo jak inaczej?

Jeden woli jak mu się wszystko powie i będzie naśladował słowo w słowo, a inny będzie wzorował się na opinii bardziej doświadczonych, ale nie będzie ślepo wierzył we wszystko co mu zostało przekazane, tylko spróbuje znaleźć najlepsze dla siebie wyjście... Fakt, trzeba robić to ostrożnie i z głową


Zmieniony przez - justtraning w dniu 2016-07-13 11:49:10
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl,mostek

Następny temat

Testosteron prolongatum

WHEY premium