SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 wszy cykl sam winstrol pytania i odblokowanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30364

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 519 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4923
wez sobie 3tab przez 5 tyg po cyklu nie trzeba raczej sie odblokowywac bo wino slabo blokuje, Polecam ci najpewniejsze winko STANOX sprawdzone.

Żyć krótko ale szczęśliwie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 237
jak dla mnie ten cykl to pomylka.na podstawie wlasnych doswiadczen wiem ze odbolk nie bedzie potrzebny, ale 3 tabletki przez miesiac to lepiej poprostu sie dobrze odzywiac niz psuc sobie rekord takim cyklem.pozdro

no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 385 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7468
no 30mg/ed jest dawka wystarczajaca, moze miales kiepskie wino ale kazdy Ci powie kto ma pojecia ze taka dawak dobrego wina na pierwszy raz wystarczy w zupelnosci,alepodkreslam pewnego wina.

"audiatur et altera pars"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Osobiscie bralem kiedys samo wino i to 100 tabl po 10mg i bylem bardzo zadowolony

jakbyś brał przez 7 tyg. byłbyś bardziej zadowolony bo winko po 4 tyg. pokazuje "prawdziwy pazur"

i to że branie mety przez 4 tyg. jest OK nie znaczy, że wino też trzeba brać 4 tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
Kilka lat temu leciałem z winkiem solo 5 tyg w dawce 30mg ed i uważam że to wcale nie jest cykl z dupy....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 332 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3333
Chłopak jest młody i nie ma pojęcia o saa. na początku większość z nas nie miała pojęcia jak brać saa. Dobrze że młody się pyta bo ja jak wchodziłem w saa to nie miałem o tym zielonego pojęcia brało sie mete i omke i patrzało jak się puchnie nie zwracając uwagi na odblok bo nie wiedziało sie co to jest. Teraz mamy większe możliwości można poczytać artykuły na SFD doradzić sie od bardziej doświadczonych osób.
Na moje to dokup winko i jak będziesz brał samo winko nie ma konieczności się odblokowywać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 422
Dziękuje. A dlaczego chcę winstrol? Bo chcę dorzerzib się do końca i chcę też siły. A winstrol co kupiłem to jest ten (Stanozhorol podobno troszczke gorszy niż dragon....) dałem 120 zeta....

No pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na moje to dokup winko i jak będziesz brał samo winko nie ma konieczności się odblokowywać

to zrób sobie badania na poziom testa przed cyklem z wina i kilka dni po jego odstawieniu to zobaczysz czy cie nie zablokowało

pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 119
a czym najlepiej odblokowac sie po 100 tabs wina...??

Zmieniony przez - ManyManWD w dniu 2008-09-21 02:25:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 107 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1623
nie zdziwcie sie jak by was stawy bolaly w lokciach,barkach,nadgarstkach czy kolanach,bo wino wysusza stawy,polecam dodac glukozamine,albo jak ktos robi pozadniejszy cykl to dece
1

chcesz wygladac jak atleta,rób codziennie masaż fleta :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tranabol+Anapolon

Następny temat

androlic 50 test

WHEY premium