SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 raz

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1265
aras 84 myslisz ze jak bym dobil wyciskanie do 160 bez koszulki wspomagajacej moge myslec o MP w wyciskaniu z tego co wiem na zawodach mozna startowac w koszulce ale trzeba umiec z niej korzystac rococo jezeli mam wejsc w ph to na poczatek cos najslabszego poniewaz to jesli podziala to na mnie zadziala ze zdwojona sila pamietam jak kupilem 1 kreatyne i na samek krecie poszlo mi 20 kg sily z 80 na 100

trening tylko wyciskanie a wycisniesz pralke franie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1265
a wyciskanie w kategorii 82,5 kg przynajmniej 3 razy w tej startowalem i cos tam sie wygrywalo

trening tylko wyciskanie a wycisniesz pralke franie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3143
jak nie chcesz masy duzo ale sile to polecam epi jezeli chodzi o ph.
latwo zakupisz w popularnym serwisie aukcyjnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1265
rony10 a jak jest z wykrywalnoscia tych srodkow nie chce zeby na zawodach mnie przepadali i skreslili :D

trening tylko wyciskanie a wycisniesz pralke franie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Autor tylko na zawodach w kontroli nie wpadij o ile są :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
"to teraz ci napisz ciekawoste taka bo jestes nie kumaty w ***u nie moze pujsc bo pen is zbudowany w wiekszsci jest z cial jamistych nie z miesnia"

możesz przetłumaczyć na polski?bo "wiekszc" ciężko odczytać , czego oni was uczą w tych gimnazjach teraz?no chyba, że jeszcze Twoja przygoda z edukacja nie zawiodła Cię na tak wysoki szczebel, to wybacz i nie spinaj się tak bo ci żyłki popękają dzieciaku

nie pisz już więcej do mnie bo zniżanie się do poziomu intelektualnego umożliwiającego polemikę z Tobą kosztuje mnie jednak zbyt dużo wysiłku

do autora tematu - możesz startować bez koszulki ale jak chcesz coś osiągnąć to lepiej naucz się z niej korzystać, nie wiem jaki jest poziom na MP ale wydaje mi się, że może być trochę mało 160 na tą wagę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3143
no niestety podczas testu da wynik pozytywny. no ale chciales cos mocniejszego?? z tego dzialu to raczej nic nie mozesz wziasc jak masz testy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1265
przegladalem tez rozne fora na temat tych koszulek to dowiedzialem sie ze jesli metoda wyciskania w koszulce jest opanowana moze dac 10 a nawet wiecej kilogramow ostatnio startowalem u siebie w miescie na zawodach to z waga 80,700 z wynikiem 140 kategorie wygralem a w open zdaje sie mialem 91 pkt metoda wilksa co dalo mi 3 miejsce

trening tylko wyciskanie a wycisniesz pralke franie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
epi solo trochę stawy wysusza więc raczej na cykl siłowy niezbyt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 338 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1148
sluchaj to tak nie działa ze np na ciebei zadziala ze zdwojona silą z 80 na 100 no wlasnei a teraz twoj rekosr 145 wiec juz by ci tak kreatyna nei poszla musualo to byc jakos na poczatku kareiery
ja bym ci proponowal finadex 4 tygodnei tak na poczatek nie pamietam jakie dawki ale ja bralem 2 na dobe tylko z enie bralem go solo ale ziomek bral i bylo dobrze chyba poszlo mu ponad 20 na sile na wycisku
chyba ze chcesz to epi ale tego nei jestem pewien nie bralem i nikt odemnie tez nie bral epi wiec z wlasnego dowiadczenia ci nei powiem ale z tego co czytalem itd to taki jaltowy srodek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który bold na chwile obecna najlepszy?

Następny temat

Omo na pierwszy cykl ,co i jak?

WHEY premium