SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl na ph - mdrol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 777
Witam mam pytano odnosnie cyklu na mdrolu. Posiadam u siebie w domu taki zestawik:

cel mdrol 90caps
t-bol 150caps
po paczce omega3, esselive forte, vigor complex
krete mono

Z racji pierwszego kontaktu z czyms mocniejszym niz odzywki wolalbym w miare lagodniejsza dawke mysle ze polece tak jak zalecene na opakowaniu czyli 10/10/20/20.

Temat zalozylem bo poprostu nie wiem jak mdrol mocno blokuje i jaki odblok zarzucic czy szamac clomid czy ten t-bol starczy.

1 tydz: 1 caps mdrola, 1 caps vigor, 1 caps esselive, 1 caps omega3
2 tydz: jw
3 tydz: 2 caps mdrola, 1 caps vigor, 2 caps esselive, 2 caps omega3 brane w odstepie 6-8h
4 tydz: jw

i tutaj pytanie kiedy zaczac brac t-bola, krete mono i jesli wogole clomid to jakie dawki. Chodzi mi o to by zminimalizowac sajdy i utrzymac tej dobrej jakosci mase.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 22

Waga: 75

Wzrost: 182

Obwód klatki: 100

Obwód ramienia: 35

Obwód talii: 76

Obwód uda: 57

Obwód łydki: 37

Staż na siłowni: niecale 3 lata / do dupy byl start

Ilość spożywanego białka: 2,5g

Ilość spożywanych węglowodanów: 4g

Ilość spożywanych tłuszczów: 1g

Opis przebytych cykli sterydowych: same suple

Trening: split 3xtyg

Cel cyklu: sucha masa

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: n/a

Poziom BF%: w sumie malo bedzie ;]

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): chudniecia

Stan zdrowia: narazie bdb i niech tak pozostanie

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: chyba brak w jakakolwiek strone

PPM podstawowa przemiana materii: :>

Wyciskanie leżąc (MAX): 80

Martwy ciąg (MAX): nie robie ze wzgledu na prostowniki, ciezko powiedziec

Przysiad (MAX): nie cwicze ale z 80-100 bedzie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 522
HMMMMMM
Ja się kiedyś kłułem i różne takie brałem.
Prawie pako - Ja tam nie mam żadnych dolegliwości ani od strony wątroby ani żołądka
Polecam 3 esentiale + 1 bioprazol.
Nawet jednego dnia nie poczułem, że coś miało by mnie boleć. Sam kończe m-drol więc wiem co piszę. Z potencją --- Żadnych problemów (chyba, że wciąż mi się chce - to to może być problem)
A sama masa - poszła miodnie - czysta beż tłuszczu, tylko dobrze musisz nadrabiać bieganiem lub worek.
Pozdrawiam

Pozdrawiam wszytskich
Dziekuje za porady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Z motyką na słonce zes sie rzucil

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 584 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31749
Mdrol za mocny na 1 kontakt. i wyniki wogole masz zbyt kiepskie na koksowanie cos robisz zle po cyklu spuchniez troche a i tak wiekszosc poleci bo diety nie masz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 777
to powiem tak, i tak i tak wezme, wolalem zainwestowac 350zl niz ruska metke za 35zl bez oslonek jak 3/4 dzieciakow dlatego chce wyciagnac z tego cyklu jak najwiecej sie da. Jedzienie typowo bialkowe jakies jogurty sery nontoper ryz, piers z kurczaka, jakies salatki na oliwie z oliwek do tego 5kg mass xxla i 5kg bialka sp80. Cel z 5kg suchej masy juz po spadkach, i tak z 3-4 cm w bicu. Uwierzcie ze na start wazylem 55kg w pol roku zrobilem z tego 65 w kolejny rok robilem 10kg, aktualnie od roku stoje w miejscu i bardziej jest to rzezba niz masa, jadlem juz tyle supli i stackow kreatynowych ze szkoda mi kasy na to ze po 2 puchach storma zrobilem w 3 miechy 1 cm w bicu przy takiej lapie jak ja mam to to jest zalosny wynik a na start w napieciu biceps mialem 26 wiec prawie 10cm bez koksu juz zrobilem dla mnie to efekt jest oczywisty

przed/po

masa 55 / 75
klata 78 / 100
ramie 26 / 35

Dlatego ze mam juz dosyc dluga stagnacje nie mam zamiaru tracic wiecej czasu na sucho, nie jestem typem typowego kulturysty chcialem od zawsze poprostu poprawic swoj wyglad w wieku 19 lat zanim zaczalem cwiczyc wazylem 55kg przy tym samym wzroscie co mam przez co wygladalem conajmniej smiesznie w porownaniu do nog ktorych nie cwiczylem nigdy a mam je takie jak kiedys.. 26 bic 57 udo.

Moze i mdrol jest silny, tylko ze na 2 paczki epi + odzywki i oslonki to tyle bym nie mial kasy postanowilem wziac te 48 tabsow mdrola i pytam jedynie o odblok.

w ostatnim tyg przypuszczam ze wejsc na krete mono? czy odpuscic ta kretke i dzien po ostatnim mdrolu zaczac brac clomid i t-bola jesli mam racie to jakie dawki clomidu. 1?2 listki? po ile mg dziennie. Z gory dziekuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
1 listek zapobiegawczo mozesz wciagnac. 2 dni po 2 jedz reszte do konca po jednej

Zmieniony przez - dzakas001 w dniu 2010-03-08 13:42:19

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
tak jak ci piszą, mdrol za mocny na pierwszy raz...
juz lepiej by bylo jakbys wzial zwykla metke...
imo nie zdajesz sobie sprawy ze bedziesz żazywal bardzo toksyczną rzecz...a mdrol to nie cukierek, scierwo jest mocniejsze niz nie jedno saa, na zdrowiu sie nie oszczedza...i powinieneś zacząć od 2x epi...

ale twoj wybor...obys nie żałował...
jak juz bierzesz mdrola to kup sobie liver longer osłonowo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
lepiej clomid, chociaz 12tabs wrzuc

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 777
ok czyli listek clomidu, do tego tego t-bola witaminki te omegi, vigory i inne zabawki to tam jak na ulotce a ten liver longer to po 1 tabs do 1 mdrola czy znacznie wiecej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 584 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31749
m-drol 89 zl kosztuje to jak mogles wydac 350zl ? Moja rada kup 100 dobrej mety jak juz sie uparles tak bardzo na koks pojdzie nie gorzej niz na m-drolu a side'ow tyle nie bedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brałem m drola zawiódł mnie i namotał w hormonach.
moge ci polecic metanabol najlepiej D-BOL forte z phoneix labs lub nasz dobry polski z jelfy. metka tania a porobiła mnie swietnie 8kg dobrej masy i zadnych spadków. po m drolu masa nie bedzie taka trwała. właśnie kumpel konczy jesc m drola i ma problemy z potencja

jak juz sie uprzesz na m drola to dokup jeszcze esselive. po ryje on watrobe kilka razy mocniej niz metka. bynajmniej w moim przypadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
tez ludzie straszycie tym mdrolem. Mi doslownie nic nei dolegalo ani ze strony watroby ani ze strony sajdow. Masa elegancko poszla. Po cyklu 12 cloma wrzucilem wlasnie jestem na cyklu z krety po cyklu i dalej trzema sie wspaniale to co zrobilem. A tez nie kułem sie w zyciu za specjalnie jakos. Ze spadkow to moze poł centa w łapie poszło ale i tak lepiej teraz wyglada:) Mdrol -polecam dla tych co nie lubia inj

desiderata

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tren 150 british dragon

Następny temat

czy do mietka mozna gainera?

Wiecej