SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl na mietku:)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 197
siema. mam 17 lat i chce sobie walnac jeden cykl na mietku..(moze najwyzej 2:p) mój staz to około póltora roku:) juz sila wolniutko idzie a masa to juz stoji od 3mies. mimo poprawnego treningu na mase i diety ktora probouje jakos utrzymywac:p
teraz kilka pyttan:)

czy jak walne w cyklu tak 70tab. to nic az tak powaznego to nie wyniknie z tego?:p oczywiscie do tego jakas oslonka..np. sylimarol czy jak mu tam:p na odblokowanie clomid z 5tab. i witaminki + cynk. cykl: 12321 .

i czy podalibyscie fotki ruskiej mety ale nie wy**** tylko dobrej jakosci ruskiej:p bo niechce podrobki jakiejs ***_nac sobie:( a niechce zeby mi ktos wcisnal lipe...

i moze jest ktos z wawy lub okolic kto ma na skladzie ze 100szt. ?:>

i jesli zle mete sobie rozpisalem to zmiencie(moze nie kupywac na taka ilosc clomidu:/) ...:) i mozecie na mnie jechac juz:P pozdr:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
<LOL> zaraz pociski polecą...
synu nie wiedziałeś co czynisz pisząc ten post

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26223
Idź stąd i tak ci nikt nie odpowie albo zjedzie...najpierw spełnij wymogi regulaminu lub poszukaj postów w wyszukiwarce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1072 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13853
[https://www.sfd.pl/temat297513/ 

Codziennie patrzysz w lustro i myślisz sobie ;moje łapy są za małe, muszę być większy, muszę poszerzyć plecy...Nie stoisz i nie czekasz, aż wszystko zmieni się samo. Ruszasz dupę i robisz coś w tym celu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28765
pol roku stazu? 70kg? i masa nie idzie? zmien sport... albo diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
i moze jest ktos z wawy lub okolic kto ma na skladzie ze 100szt. ?:>

z tego co sie orientuje?=> BAN?

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1406 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18410
17 lat i ci takie głupoty w głowie!!!
podziałaj na stackach a nie za mete chcesz sie brać...
gdybym był modem bym ci bana dał ale to nie moja brocha
zebys poczytał troche to bys wiedział ze wstęp do tego działu mają osoby pełnoletnie!!!
żal mi ciebie
nikt tu nie handluje metą!!!!!!!!!!!!!!
pzdr

Zmieniony przez - sprajt86 w dniu 2007-01-22 17:44:50

Jeśli w kulturystyce jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami.
To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, których nie dostrzega nikt poza tobą.
NIE CHCE SOG-ów!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 197
1.WIEK: ponad 17
2.WAGA: 70kg
3.WZROST: 174cm
4.WYMIARY:
BICEPS: 36
KLATA: 110
UDO: 60cm
TALIA: 79cm jesli dobrze mierzylem:p
5.STAZ NA SILOWNI: 1.5 rok
6.DIETA
jem 5 posilkow dziennie... weglowodany i bialko napewno sa ponad wymagana na mnie ilosc:)

7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: zadne
8.TRENING: 3 razy w tyg. pon. klata+bic sr. plecy+tric. piąt. barki+
kaptury+ nogi
9.CEL CYKLU: masa
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: jest jakies 2 tyg. po cell pumpie i mono
11.POZIOM BF% niewiem
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): nie tyje nie chudne:p
13.STAN ZDROWIA: za***isty:p
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: ani to ani to :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 197
do tego czy ma na składzie czy nei to moze chodzilo mi o to czy ma nie potrzebne 100sztuk:p jak tak to moglby oddac a nie odrazu o handlu gadacie:p a co do 18tki to jestem w trakcie do niej:P juz prawie za mna jest:p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kup se jakąs kreatynke uloz dobra dietke i ******l mietke

Zmieniony przez - krzys88l w dniu 2007-01-22 17:55:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boldenon

Następny temat

Unichem Stanabolin tablets

WHEY premium