SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl - prośba !

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 964 Wiek 26 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15523
Witam !

Jak to w święta stałem się posiadaczem pewnej sumki którą chce przeznaczyć na mój pierwszy w życiu cykl.Chciałem się poradzić fachowców z forum jakie odżywki i suplementy były by najlepszym rozwiązaniem.Mój budżet wynosi 150-200 zł.Myślałem nad kreatyną Vitalmaxa 900g która mogła by odrazu posłużyć przy drugim cyklu który w dalekiej przyszłości planuje zrobić.Nie wiem jednak czy to dobry pomysł.Czekam na porady i z góry dziękuje.

Pozdrawiam ! Arriva !

~ "...obraża mnie ten obraz próżności - pokaz mody a nie możliwości..." ~

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Zamiast gainera kup sobie ryż i pierś z kury.
Gainer w Twoim przypadku to strata kasy lepiej to odłożyć na jakiś stack.

To że lepiej zacząć od mono a potem coś mocniejszego typu"XP" to dziwna teoria...

itak zawsze czuje się wypoczęty w 100%

To że czuje to nic nie znaczy. Tak naprawde nie masz pojęcia co to prrzetrenowanie czy stagnacja.
Teraz Cie to nie dotyczy....ale zrobisz pare cykli - będziesz ćwiczył mocno to zmęczenie odczujesz.
Będziesz sie czuł wypocząty i wyspany ale "wypalonych" psychicznie(brak chęci do treningu).
Musisz sie nauczyć słuchać organizmu

ZMA to podstawa. Suplementacja całoroczna


Zmieniony przez - KasaChoryh w dniu 2005-12-27 08:12:53

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
Ile czasu ćwiczysz??
Masz braki w diecie?? Jeśli tak to czego Ci brakuje??
Twój cel??

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
no właśnie... trenujesz coś??
podaj trochę danych o sobie...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5640
Nikt niejest tu wzozka(no chyba)wienc musisz napisac troche o sobie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 964 Wiek 26 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15523
No więc ćwicze już pół roku.Na początku walczyłem z tłuszczem.Używałem spalaczy takich jak Thermo Speed i Meta-Burn XTP.Potem tydzień na tussi ale stwierdziłem że już strczy reszte dopale przed wakacjami podczas rzeźbienia.Braki w diecie pewnie mam chociaż staram się przestrzegać zasad.Wczesniej jadłem mało głównie produkty zawierające białko (gdy byłem na redukcji).Teraz głównie zależy mi na przybraniu na masie i przysrost siły.

P.S Podczas redukcji z lewej piersi spadło sadło tak że jest na równo a z prawej dalej odstaje.Nie jest bardzo widoczne ale śmiesznie wygląda.Może jakaś podpowiedz czemu tak nie równo spadł fet?

~ "...obraża mnie ten obraz próżności - pokaz mody a nie możliwości..." ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 716 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6760
Ale czego Ci brakuje w diecie i tak nie napisales. Ja powiem tak. Jezeli dopilnujesz zeby w ciagu dnia jesc szesc posilkow, w kazdym ok 40g bailka czyli ok 150g twarogu, miesa, ryby, +100g ww czyli np 125g ryzu, maaronu, kaszy, platkow owsianych + 2-3x dziennnie 20g olivy lub oleju lnianego, w takim wypadku polecilbym tobiem xp lub jakis stack kreatynowy.

edit:
aha oczywiscie posilek przed snem bez ww.

Zmieniony przez - mauro16 w dniu 2005-12-25 15:19:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 964 Wiek 26 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15523
Na początek może spróbuje coś lajtowego a nie odrazu XP.Nie wiem jeszcze co bo dalej czekam na wasze podpowiedzi.Myslałem nad mono Vitalmaxa odrazu 900g taniej wyjdzie a będzie "na potem".Chciałem kupić w Tytanie w Chorzowie cena to 74 zł a patrze na sklepik SFD a tam cena 58 zł czy naprawde jest to aż taka wielka różnica cen czy jest w tych kretach jakaś różnica ?

~ "...obraża mnie ten obraz próżności - pokaz mody a nie możliwości..." ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3045 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30013
Nie ma różnicy.
Myslę, że najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie 300g mono+ZMA apteczne + witaminy + carbo + uzupełneinie diety (białko lub gainer to juz sam musisz wiedzieć). Jeżeli jednak wiesz, że Twoje najbliższe cykle będa składały się z samego mono bierz odrazu te 900g w promocji, będziesz miał na pózniej.

www.theanimalrescuesite.com - daj 6 misek pokarmu dla głodujących zwierząt!
www.thehungersite.com - daj 1,1 ciepły posiłek dla głodujacych na świecie!
www.therainforestsite.com - uratuj 10m2 lasów tropikalnych!
www.thechildhealthsite.com - pomóż chorym dzieciom!
http://www.pajacyk.pl/ - nakarm glodne dziecko
http://www.sfd.pl/temat209527/ - ZAPRASZAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 964 Wiek 26 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15523
Przeczytałem na forum że pierwsze dwa cykle najlepiej zrobić mono.Więc myśle że lepiej kupić odrazu 900g niż kupić mniej i potem kombinować co dalej i przepłacać.Co do witamin posiadam WMC z Walmarku.Ze zma zrezygnuje ze względu na wiek (narazie mi to nie potrzebne itak zawsze czuje się wypoczęty w 100%).Jednak na ostatnie decyzje poczekam jeszcze na rady innych.Za rady poprzednie serdecznie dziękuje !

~ "...obraża mnie ten obraz próżności - pokaz mody a nie możliwości..." ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3045 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30013
W takim razie bierz 900g, będziesz miał przynajmniej na zapas, a cena b. dobra

"Ze zma zrezygnuje ze względu na wiek" - hmm pomyliło Ci się chyba z tribullusem. ZMA to tylko cynk, magnez i b6... Możesz brac nawet mając 13lat.

www.theanimalrescuesite.com - daj 6 misek pokarmu dla głodujących zwierząt!
www.thehungersite.com - daj 1,1 ciepły posiłek dla głodujacych na świecie!
www.therainforestsite.com - uratuj 10m2 lasów tropikalnych!
www.thechildhealthsite.com - pomóż chorym dzieciom!
http://www.pajacyk.pl/ - nakarm glodne dziecko
http://www.sfd.pl/temat209527/ - ZAPRASZAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 964 Wiek 26 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15523
Czytałem jeszcze troche i doszedłem do wnioski iż moge kupić Kreatyna Monohydrate z Vitalmaxa 900g + NitroBolon II z Treca 500g i....w pierwszym cyklu skorzystać tylko z połowy krety a w drugim dokończyć krete + nitro.Chyba że nitrona wżucić odrazu do pierwszego cyklu i rozpisać to powiedzmy tak 250g nitrobolonu + 450g kreatyny.Co wy na to ?

~ "...obraża mnie ten obraz próżności - pokaz mody a nie możliwości..." ~

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy warto mieszac

Następny temat

bcaa plus carbo przy treningu mma

WHEY premium