SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 cykl Test cypionate

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 137
1. WIEK: 29
2. WAGA: 94
3. WZROST: 187
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka: 115
-udo:
-talia: 91
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 8 lat
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: żaden
8. TRENING: FBW i tenis
9. CEL CYKLU: masa mięśniowa , dieta dopięta
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): chudnięcia
13. STAN ZDROWIA: bdb , pełne badania wykonane tydzień temu
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: porostu
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 135
-martwy ciąg: 185( nie przeciążam i nie sprawdzam )
-przysiad: 135 nie robie maksów

Witam wszystkich , zacząłem swój pierwszy cykl . Sprzęt który posiadam to
Synadrol 200 cypionate 3 opakowania ,
HCG 2x 5000ui
Cabaser 5 tab 1 mg
Letrazole 5 tab 2.5 mg

Pierwszy strzal poszedł wczoraj . Planuje brać strzał co 5 dni . Za 3 tyg po badaniach estro prolki teścia zacznę podawać HCG co 3 dni 500ui . Co do prolki i estro będę konsultować się przez to forum bo nie wiem Za dużo w tym temacie a w necie są różne opinie . Po pierwszym strzale organizm trochę się bronił ale obyło się bez gorączki itd :) wiec jedziemy . Planuje ten cykl pol roku lub dłużej . Zobaczymy co z tego będzie . Będę starać się pisać minimum 1 post w tyg . Jeżeli ktos ma jakieś sugestie lub coś proszę pisac . Mam jeszxze jedno pytanie . Jakie suplementy kupić i witaminy ? Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94466 Napisanych postów 364402 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669023
Letro tutaj to słaby wybór

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 137
Możesz napisać dlaczego ? Dostałem od znajomego . Mogę kupić coś innego .np Symex ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 137
Jakie witaminy i suple dokupić ? Biorę 1 wit C 1000mg , 3 omega , 3x dziennie po 1 tab magnezu ,cynk 50 mg, wit d kapsułkę i zen szen koreański 1 tab . Białko raz dziennie dorzucam do diety gold standard
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 137
Dieta dni treningowe :1. jajecznica 5 jaj , 2 plastry boczku ,Pomidor, kawałek chleba zytnieg
2.300 gram łosoś 300 gram ziemniaków pieczonych 300 gram sałatki (5-7 warzyw)5 g oliwy
3. 170 gram tuńczyka 60 gram ryżu brązowego warzywa 300 gram
4.wędzona noga z kurczaka warzywa 300 gram
Dni nie treningowe
1. Jajecznica 2 jaja na maśle plus pomidor
2.200 gram łososia 200 gram ziemniaków sałatka z warzyw 5 gram oliwy ,
3.170 gram tuńczyka warzywa 50 gram ryżu
4 Wędzona noga kurczaka warzywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 137
Cardio 3x w tyg 40 min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 137
Jakieś sugestie co do diety ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 137
Czy te 1 badania po 2-3 tyg robi się po strzale czy trzeba kilka dni po ? Jak to czasowo powinno wyglądać ? Proszę o odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12301
KalsenMaster
Możesz napisać dlaczego ? Dostałem od znajomego . Mogę kupić coś innego .np Symex ?


Letro to bardzo mocny IA. 'Strzal co 5 dni' oznacza 200mg co 5 dni? Niejeden przy tej dawce nie potrzebuje w ogóle inhibitorów, a co dopiero letro. Symex dużo lepszy wybor, łatwiej będzie dobrać dawkę.

Na badania możesz iść dzień po strzale, bo cypio powinien mieć peak stężenia po 24h. Pamiętaj, że jak dodasz hcg to też może mieć wpływ na estro.


Zmieniony przez - Oczywo w dniu 2022-04-26 19:18:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 137
Wczoraj zakupiłem symex żeby nie było problemu , letro oddane .
Hmm jak z tym HCG ? Przy tej dawcę teścia stosować od początku ? Czy jednak okresowo . Bo co czytam to każdy inaczej to rozpatruje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 137
Tak wychodzi 200mg co 5 dni . Zoabcze jak będzie i najwyżej będę brać 200 mg e4d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeziebienie a dawkowanie saa

Następny temat

Opuchlizna po szczale

WHEY premium