SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1 CYKL META TESC

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Inezz96 z działu Szybkie pytania bez logowania.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 47
Witam zaczalem cykl od metki 200 tabsow 2 miesiace pod koniec cyklu tesc wlecial z enanem nic nie czulem zastrzykow tylko meta mnie kopla 10kg w góre
mialem 2 buteleczki mety 1 tescia 2 deci wiec dlatego tak cykl poszedl... jak wrocilem do angli dokupilem tescia ale ostatni strzal byl 2 tygodnie temu bo to dlugi estr i myslalem ze do 3 tygodni sie utrzyma w systemie. i teraz zuzylem 1 buteleczke tescia 250mg na 10mg 600 mg tygodniowo solo i nic nie czuje pogorszylo mi sie libido agresja spadek energi jak bym byl na offie a nie jestem i niewiem czy olej sam wbijam czy poprostu jeszcze nie wkrecil sie enan podkresle czysta micha trzymam ciagle 5 6 posilkow wysoko bialkowych a towar niby nie slaby bo moj brat jak byl na tym to rosl 2 razy bardziej odemnie a pil alko palil a ja 0 alko i diete trzymam wiec niewiem w czym jest problem chcialem zrobic badnia na prolaktyne estrogen testa cholesterol cisnienie i tak dalej ale to za tydzien dopiero wyniki bede mial

zrobilem tydzien deload bo myslalem ze sie przetrenowalem wrocilem na silownie i 2 razy mniej sily zrobilem 2 serie na plecy i wyszedlem... nie mialem sily a ni motywacji a myslalem ze przy takiej diecie i odpoczynku wroce z rekordami a tu nic...

planuje zrobic cykl pol roczny na dlugim estrze tesc solo jakies porady?

jeszcze przy tym cyklu byl moment gdzie 1 miesiac bylem na mecie tesciu i dece ale potem zszedlem z mety i sam tesc z deca i dawki takie same bo 1 buteleczke testa i 2 deki

i niewiem jak mam sie uczyc cos na tych cyklach jak moj diler mowi ze mam nie brac odbloka bo on od 20 lat nie bierze... i ze meta na 1 cykl a nie tesc ....

Wiek 18 lat
waga okolo 75
dieta 3000 kalori
lawka 90kg na 7
przysiad 100
martwy ciag 165
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Inezz96 Mistrzyni Polski Administrator
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 4566 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 43241
Witaj, przenoszę temat do odpowiedniego działu.

Pozdrawiam,
Inez Gorońska Mistrzyni Polski Bikini fitness
https://www.instagram.com/inezgoronska/?hl=pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 332 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9263
Witam powiem tylko raz zapomnij o dopingu wyjdzie Ci na zdrowie bo żal to czytać nawet
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
AdamZx
Witam powiem tylko raz zapomnij o dopingu wyjdzie Ci na zdrowie bo żal to czytać nawet

Amen.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test, Nandro, Maser, HGH 40 tyg

Następny temat

cypio,anapolon, tren E ..co dalej ?

WHEY premium